• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

اوقاف البرز ربات قرآن خوان اینترنتی راه اندازی کرد

اوقاف البرز ربات قرآن خوان اینترنتی راه اندازی کرد

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز اقدام به راه اندازی ربات قرآن خوان اینترنتی در شبکه اجتماعی واتساپ نموده است

 جمعه 12 اردیبهشت 1399   56  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این ربات با شماره ۰۹۲۲۴۸۸۲۷۰۶ در واتساب راه اندازی شد که علاقه مندان به ختم قرآن کریم می توانند به این شماره کلمه «رمضان» را ارسال کنند که فورا ربات جواب می دهد که به «ربات ختم قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز خوش آمدید».
علی علی اکبری با بیان اینکه این رباط از امروز راه اندازی شده، افزود: در این ربات برنامه های ختم قرآن کریم، تحدیر (تندخوانی) قرآن کریم، دعای عظم البلاء، ختم صلوات و دعای هفتم سجادیه بارگذاری شده است.
وی اظهار داشت: همچنین در این ربات مسابقه مفاهیم قرآنی نیز بارگذاری شده که هر روز یک مسابقه برگزار می شود و در پایان هر روز به سه نفر از برندگان هدایایی اهدا می شود.
وی گفت:‌ مردم روزه دار و قرآن خوان و قرآن دوست استان البرز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مراجعه کنند.
علی اکبری در ادامه به برنامه های آستان مقدس امامزادگان در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود:‌این برنامه ها که همه یا به صورت مجازی در حسینیه مجازی و یا در شبکه استانی پخش می شود،‌ شامل برنامه هایی همچون تفسیر قرآن کریم، جزءخوانی، احکام، تلاوت مجلسی قرآن کریم و سخنرانی می باشد.
وی اضافه کرد: یکی از برنامه های جالب در امامزادگان به خصوص آستان مقدس امامزاده طاهر (ع)‌مهرشهر چیدمان تصویر شهدا در صحن امامزاده به عنوان مستمعین دعا، مناجات خوانی و تلاوت قرآن است.
مدیر روابط عمومی اوقاف البرز همچنین به رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد و گفت: تا نیمه ماه مبارک رمضان اوقاف استان ۵ هزار بسته معیشتی توزیع می کند که تاکنون حدود ۲۵۰۰ بسته آن توزیع شده است.
وی افزود: در آستان مقدس امامزاده محمد (ع)‌ حصارک کرج امروز نخستین مرحله توزیع بسته های معیشتی با اهدای ۵۰۰ بسته از محل درآمد امامزاده اجرا می شود ولی در آستان مقدس امامزاده حسن (ع)‌تاکنون سه مرحله توزیع بسته های معیشتی به تعداد ۳۳۰ بسته اجرا شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار