• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

پخش زنده ویژه برنامه شب ولادت امام زمان (عج) از شبکه استانی البرز

پخش زنده ویژه برنامه شب ولادت امام زمان (عج) از شبکه استانی البرز

مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: همزمان با شب نیمه شعبان، ویژه برنامه شب ولادت امام زمان (عج)، به صورت زنده از شبکه استانی پخش می شود

 یک شنبه 17 فروردین 1399   12  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه البرز ، علی علی اکبری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ویژه برنامه شب نیمه شعبان با حضور میهمانان ویژه،‌کارشناسان و مادحین در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) از ساعت ۲۲ تا ۲۴ شب ولادت برگزار می شود.

وی اظهار داشت:‌ مولودی خوانی، برنامه سخنرانی با حضور کارشناسان مهدویت، اجرای برنامه های شاد با حضور هنرمندان صدا و سیما، موسیقی سنتی و شعرخوانی از جمله برنامه های این ویژه برنامه است.

پخش جشن‌های شعبانیه در حسینیه مجازی

علی اکبری همچنین به فعالیت حسینیه مجازی از شب آخرین چهارشنبه سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: از طریق این حسینیه تمام مراسم های مناسبت های مذهبی و دینی که با حضور مداحان استان در امامزادگان استان برگزار می شود، پخش می شود ضمن اینکه دعای هفتم سجادیه نیز هر روز اجرا می شود.

وی با بیان اینکه حسینیه مجازی با همکاری شورای مجازی استان و مداحان و همچنین اوقاف و امور خیریه استان اجرای برنامه دارد، افزود: اوقاف و امور خیریه استان در برگزاری پویش بهترین پناه  با دارلقران  سپاه  استان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری همکاری دارد.

علی اکبری اظهار داشت: این پویش قرآنی با شعار «با قرآن در خانه می مانیم» از ابتدای سال جاری با هدف توسعه ی فرهنگ و آرامش قرآنی برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه در این پویش تا کنون ۳۰ هزار نفر عضو شده اند، گفت: مراسم شب احیای نیمه شعبان نیز در امامزاده طاهر (ع) برگزار و از طریق حسینیه مجازی در پیچ امامزادگان استان پخش می شود.
.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار