• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

دوره یک ماهه قرائت صحیفه سجادیه توسط هیأت‌های مجازی

دوره یک ماهه قرائت صحیفه سجادیه توسط هیأت‌های مجازی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: به مدت یک ماه در امامزاده‌های مختلف استان البرز دعای صحیفه سجادیه و توسل قرائت شده و این مراسم در شبکه های مجازی منتشر خواهد شد

 یک شنبه 17 فروردین 1399   15  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز، حجت الاسلام والمسلمین علی دشتکی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید باستانی نوروزی، گفت: باتوجه به شیوع کرونا  ویروس در کشور، همزمان با پنج شنبه آخر سال 98 هیأت‌های مجازی در استان البرز فعالیت خود را آغاز کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز با بیان اینکه هرشب به مدت یک ماه دعای هفتم صحیفه سجادیه، دعای توسل و غیره در این هیئات مجازی قرائت می‌شود، افزود: این برنامه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه‌های یادشده با همکاری  بسیج رسانه ، بسیج مداحان ، دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز، اوقاف و هیأت محبان الرضا(ع) انجام می‌شود.

دشتکی در ادامه ضمن اشاره به درگذشت  پدر شهید فهمیده اضافه کرد: این برنامه  14 فروردین سال 99 با هدف بزرگداشت مقام این پدر والا مقام در منزل شهیدان فهمیده برگزار گردید که این مراسم از شبکه‌های مجازی پخش و در اختیار مردم قرار گرفت.

دشتکی یادآور شد: تا پایان این دوره یک ماهه آئین قرائت دعای توسل و صحیفه سجادیه هر شب در یک امامزاده شاخص کرج برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار