• امروز سه شنبه بیست و نهم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

پیام تبریک مدیر کل اوقاف البرز به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین  سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند  اسلامی

پیام تبریک مدیر کل اوقاف البرز به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین دشتکی :دهه فجر مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است

 شنبه 12 بهمن 1398   21  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز ، حجت الاسلام و المسلمین علی دشتکی ضمن تبریک آغاز چهل و یکمین سالگرد  پیروزی  انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: دهه فجر مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.
مدیر کل اوقاف البرز گفت : طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت. در این بین ، دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان ها صفحه‏ ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.
وی  ضمن بزرگداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان گرانقدر این سرزمین اسلامی افزود: در بقاع متبرکه البرز همزمان با آغاز دهه فجر برنامه های متنوع و مختلفی برگزار خواهد شد که از آن جمله میتوان به  برپایی کرسی های تاریخ تحلیل اسلام  ، اجرای برنامه های  بصیرتی ،  کرسی گفتمان انقلاب اسلامی  ، اعزام مناسبتی روحانیون و مبلغین و برپایی خیمه های انقلاب  و معرفت اشاره نمود.
این مسئول همچنین اظهار کرد: تکریم از خانواده شهدا توسط مدیران و خادمین بقاع متبرکه ، فضا سازی مناسب ویژه ایام ا... دهه فجر و برپایی نمایشگاه  از جمله برنامه های در حال برگزاری در بقاع شاخص استان البرز می باشد
:  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار