• امروز سه شنبه نوزدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

پیام تبریک مدیر کل اوقاف البرز به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین  سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند  اسلامی

پیام تبریک مدیر کل اوقاف البرز به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین دشتکی :دهه فجر مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است

 شنبه 12 بهمن 1398   34  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز ، حجت الاسلام و المسلمین علی دشتکی ضمن تبریک آغاز چهل و یکمین سالگرد  پیروزی  انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: دهه فجر مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.
مدیر کل اوقاف البرز گفت : طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت. در این بین ، دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان ها صفحه‏ ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.
وی  ضمن بزرگداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان گرانقدر این سرزمین اسلامی افزود: در بقاع متبرکه البرز همزمان با آغاز دهه فجر برنامه های متنوع و مختلفی برگزار خواهد شد که از آن جمله میتوان به  برپایی کرسی های تاریخ تحلیل اسلام  ، اجرای برنامه های  بصیرتی ،  کرسی گفتمان انقلاب اسلامی  ، اعزام مناسبتی روحانیون و مبلغین و برپایی خیمه های انقلاب  و معرفت اشاره نمود.
این مسئول همچنین اظهار کرد: تکریم از خانواده شهدا توسط مدیران و خادمین بقاع متبرکه ، فضا سازی مناسب ویژه ایام ا... دهه فجر و برپایی نمایشگاه  از جمله برنامه های در حال برگزاری در بقاع شاخص استان البرز می باشد
:  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار