• امروز سه شنبه بیست و نهم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

9دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

9دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز با بیان اینکه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، گفت: یادآوری مناسبت‌هایی همچون حماسه ۹ دی موجب عبرت‌آموزی، بصیرت‌افزایی و دشمن‌شناسی می‌شود

 یک شنبه 8 دی 1398   24  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز ، حجت‌الاسلام و المسلمین علی دشتکی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، رمز ماندگاری حماسه ۹ دی را حضور مخلصانه مردم در صحنه دانست و افزود: حضور خودجوش مردم در حماسه ۹ دی برای دفاع از اصول و ارزش‌های الهی بوده است
وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی یک حرکت خودجوش بوده و از پیش تعیین نشده بود، افزود: لزوم یادآوری هرساله این حماسه از آن روست که برای نسل‌های آینده آینه عبرت باشد و مردم آینده از این حرکت الهی الگو بگیرند.
وی تصریح کرد: یادآوری مناسبت‌هایی همچون حماسه ۹ دی موجب عبرت‌آموزی، بصیرت‌افزایی و دشمن‌شناسی می‌شود که یکی از راه‌های سد نفوذ دشمن به نظام است.
دشتکی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از قرآن و عترت است، بیان کرد: مردم خواهان این اصول و ارزش‌های الهی هستندو حکومت پاسدار این اصول و ارزش‌هاست و مردم نیز بر حفظ این اصول نظارت جدی دارند.
این مسوول تصریح کرد: در سال ۸۸ دشمنان انقلاب به بهانه انتخابات، آرام آرام دست به سوی این اصول و ارزش‌ها دراز کرده و با ملتهب کردن فضای عمومی و با استفاده از سکوت و عدم بصیرت نخبگان و خواص این جریان را پیش بردند.
دشتکی حضور همیشگی مردم در صحنه را سرمایه عظیم جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: پیام این حضور به همگان این است که مردم ایران هیچ‌گاه از اصول و ارزش‌های خود دست نمی‌کشد.
وی خاطرنشان کرد: حضور در برخی صحنه‌ها اهداف بین‌المللی دارد که شاخص علاقه‌مندی مردم نسبت به اصول و ارزش‌ها را نشان می‌دهد و مسئولان باید نسبت به این امر احترام قائل شوند.
حجت الاسلام و المسلمین دشتکی ضمن دعوت از احاد مردم برای شرکت در راهپیمایی نهم دی ماه افزود: مراسم یوم الله ۹ دی در آستان مقدس امامزادگان شاخص استان با عناوین و موضوعات تبیین جایگاه ولایت فقیه و رهبری در پیروزی و استمرار انقلاب و مدیریت دربحران های مختلف تاکنون ، نقش ولایتمداری مردم در پیروزی انقلاب -دفاع مقدس و حماسه ۹ دی ، پخش کلیپ های صوتی و تصویری در بقاع متبرکه با موضوع ۹ دی و ... برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار