• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

تبیین گام دوم وظیفه همه اقشار بسیج است

تبیین گام دوم وظیفه همه اقشار بسیج است

مدیر‌کل اوقاف و امورخیریه البرز گفت: امروز پیام معجزه آسای مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب برای دشمن و آنان که اهل تشخیص هستند، مهمتر از اصل انقلاب می باشد. تبیین گام دوم وظیفه همه اقشار بسیج است

 پنج شنبه 7 آذر 1398   64  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز ، حجت الاسلام والمسلمین دشتکی مدیر‌کل اوقاف و امورخیریه البرز ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، در آیین غبارروبی آستان مقدس امامزاده حسن (ع)  که با حضور  جمعی از کارکنان اوقاف ، خبرنگاران، بسیج مداحان و بسیج رسانه برگزار شد بیان کرد: بسیجیان سربازان بی ادعای اسلام، انقلاب و نظام جمهوری هستند و در قالب های مختلف همچون بسیج رسانه که امروز وظیفه سنگینی عهده دار است نمود پیدا می کند.

وی به نقش بسیج مداحان اشاره کرد و اظهار داشت:بسیج مداحان در این برهه از زمان که دشمن قسم خورده سدی برای جلوگیری از ترویج فرهنگ اهل بیت و تشیع شود، نقش بسزایی دارد.

همچنین وی عنوان کرد: به برکت اسلام و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، در دفاع از کیان اسلام، قرآن، انقلاب و خون شهدا و در یک کلمه امر به معروف و نهی از منکر عموم مردم بسیج هستند و بزرگترین و محوری‌ترین معروف امروز ما نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همین اهمیت است که دشمن را به تکاپو انداخته تا بتواند از حیثیت خود دفاع کند.

این مقام مسؤول یادآور شد: امروز پیام معجزه آسای مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب برای دشمن و آنان که اهل تشخیص هستند، مهمتر از اصل انقلاب می باشد و ریشه کفر، استعمار، استکبار و صهیونیسم را هدف قرار داده و راه مبارزه با آن هم، بسیج عمومی است و وظیفه امروز بسیج از همه زمان ها مهم‌تر است.

مدیر‌کل اوقاف و امورخیریه البرز در خصوص رو یا رویی حق و باطل با یکدیگر گفت:در طول تاریخ فراز و فرود بسیار است و امروز رویارویی حق و باطل به اوج خود رسیده است و هرچه جبهه حق پیش می رود جبهه باطل به همان مقدار عقب نشینی می کند و هیاهوهای جبهه باطل در موضوعات و زمان های مختلف نه از قدرت جبهه باطل، بلکه از قدرت جبهه حق به فرماندهی انقلاب اسلامی، وجود پربرکت مقام معظم رهبری و حضور عموم مردم در قالب بسیج است و انقلاب اسلامی برای جهانیان الگو می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار