• امروز شنبه بیست و هشتم دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

به دستور استاندار البرز : اداره کل اوقاف البرز عضو شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کارگروه اشتغال گردید+ تصاویر

به دستور استاندار البرز : اداره کل اوقاف البرز عضو شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کارگروه اشتغال گردید+ تصاویر

نماینده عالی دولت در البرز دستور داد تا اداره کل اوقاف و امورخیریه استان عضو شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کارگروه اشتغال شود.

 پنج شنبه 9 آبان 1398   33  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز؛  دکتر شهبازی در نشست با مدیرکل و کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان که همزمان با هفته وقف در استانداری برگزار شد، با تبریک این هفته، افزود: با شور، انگیزه و نشاطی که در زمان شروع به کار حجت الاسلام و المسلمین دشتکی مدیرکل جدید این اداره ایجاد شد، نگاه تازه ای به وقف پیدا کردم و باید از ظرفیت مجموعه واقفین در البرزکه ظرفیت بالایی است، استفاده کنیم.

وی ادامه داد: طرح های اقتصاد مقاومتی که از سوی مدیریت جدید تشریح شد انرژی مضاعفی به ما داد و 1200طرح محرومیت زدایی در البرز است و در گام دوم انقلاب که منشوری برای توسعه و پایداری انقلاب است، می توان از ظرفیت های اداره کل اوقاف نیز بهره مند شد .
استاندار البرز ضمن اعلام آمادگی با مجموعه اوقاف استان در جهت توسعه اقتصادی گفت: امید است که بتوانیم از افکار مجموعه اوقاف در مسیر عمران، آبادانی و توسعه البرز بهره برداری کنیم .

استاندار البرز با بیان اینکه سطح انتظار از دستگاه های مختلف برای ایجاد اشتغال و تولید تعریف شده، گفت: مجموعه اوقاف البرز را برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی همراهی و حمایت می کنیم .

 همچنین وی اذعان داشت: از مجموعه اوقاف نیز به دلیل اشتیاق برای رونق تولید و اشتغال البرز قدردانی می کنیم و ترویج و تقویت فرهنگ وقف می تواند بخش عمده ای از مشکلات را کم کند .
وی گفت: اکنون هم افزایی، تعامل و همدلی در مجموعه نظام به گونه ای است که سبب شده بیش از گذشته نقش راهبری جمهوری اسلامی ایران برای تقویت نهضت های آزادی طلب جهان پررنگ شود .

این مسئول تصریح کرد: خانواده نظام جمهوری اسلامی هم پا هستند و مجموعه نظام،  نشان دهنده عزت نظام و رهبری است و هم افزایی در ام القری اسلامی شکل گرفته و در ایران مهمترین علت آن نقش رهبری به عنوان محور مقاومت و نظام آزادی بخش است و جمهوری اسلامی اکنون الگوی نهضت های آزادی طلب جهان است.برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار