• امروز شنبه بیست و هشتم دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

آغاز رقابت مرحله استانی چهل و دومین  دوره مسابقات قرآنی اوقاف در البرز

آغاز رقابت مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف در البرز

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف البرز از آغاز رقابت مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن‌کریم خبر داد و گفت: 154 نفر در این مرحله باهم رقابت می‌کنند

 پنج شنبه 27 تیر 1398   63  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز، حجت‌الاسلام و المسلمین احمد اشرفی، به آغاز رقابت مرحله استانی چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن‌کریم اشاره و اظهار کرد: متسابقین از امروز در سالن آمفی تئاتر اداره اوقاف کرج باهم به رقابت می‌پردازند.
وی افزود: شرکت‌کننده‌ها در رشته‌های حفظ ۵ جز، ۱۰ جز، ۲۰ جز، حفظ کل، قرائت تحقیق، ترتیل، اذان، دعاخوانی رقابت می‌کنند.
این مسئول بیان کرد: در مجموع 154 نفر به این دوره از مسابقات راه یافتند که از این تعداد ۵۶ نفر آقا و 73 نفر خانم و 25 نفر  ( خانم و آقا) در بخش مسابقات معارفی هستند.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف البرز با اشاره به اینکه مسابقات کشوری این دوره از مسابقات، مهر‌ماه ۹۸ در اصفهان برگزار می‌شود، گفت: مرحله استانی این دوره از مسابقات در البرز،امروز  ۲۷ تیرماه ویژه آقایان و فردا ۲۸ تیرماه ویژه بانوان برگزار می‌شود.
اشرفی در پایان مسابقات قرآن را فرصتی برای استعدادیابی بین قرآنیان استان دانست و تصریح کرد: مسابقات قرآن بستری برای جریان‌سازی قرآنی و ورود به تدبر و عمل به قرآن است که خوشبختانه در چند سال اخیر شاهد پرورش استعدادهای فاخر قرآنی در استان بودیم که موفق به کسب عناوین برتر کشوری نیز شده‌اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار