• امروز جمعه سیزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

روز قدس مخصوص ایران نیست روز دنیای اسلام است

روز قدس مخصوص ایران نیست روز دنیای اسلام است

روز قدس مخصوص ایران نیست روز دنیای اسلام است و لذا در همه دنیای اسلام مسلمانان حضور خود را برای دفاع از برادران فلسطینی خود نشان مي دهند

 پنج شنبه 9 خرداد 1398   76  0      

  به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدير كل با اشاره به آخرين جمعه ماه مبارك رمضان  و روز قدس اظهار كرد: روز جهانی قدس مناسبتی رسمی در جمهوری اسلامی ایران است که از یک سال پس از انقلاب ایران، در آخرین جمعهٔ ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود.

وي تصريح كرد:در این روز، گروه‌هایی از مسلمانان در نقاط مختلف جهان حمایت خودشان را از مردم فلسطین به نمایش می‌گذارند.

اين مسئول با بيان اينكه روز قدس روزی رسمی در تقویم جمهوری اسلامی ایران است افزود: باید در روز جهانی قدس همه مردم و مسئولان با حضور با شکوه و گسترده خود در دفاع از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی شرکت کنند تا روزی که رژیم منحوس صهیونیست ریشه کن شود.

صالحي بيان كرد: مردم ایران اسلامی بار دیگر با وحدت و همبستگی در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و مشت محکمی بر دهان دشمنان می زنند.

مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز يادآور شد:روز قدس، میراث جاودانه معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، به‌عنوان نمونه بارز عدالت‌خواهی و فریاد مرگ بر استکبار، همان روزی است که ریشه در شعور انسانی و مذهبی مردم آزادی‌ خواه دنیا به‌ ویژه ایران اسلامی دارد.

صالحي تاكيد كرد:بنابراین بر همگان است که با همت و اراده‌ای راسخ و استوار وارد صحنه شویم  و تا پاک کردن قدس شریف از لوث وجود این دشمنان خدا و دین از پا ننشینیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار