• امروز دوشنبه سی و یکم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

ویژه برنامه خدیجه مادر امت در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) برگزارشد + تصاویر

ویژه برنامه خدیجه مادر امت در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) برگزارشد + تصاویر

مراسم تکریم و بزرگداشت بانوی رسالت ام المومنین حضرت خدیجه مادر امت در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) شهرستان کرج برگزارشد.

 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398   28  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز محمد زمانی ضمن اعلام این خبر گفت : این مراسم با حضوربانوان روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح در حرم مطهر امامزاده طاهر (ع) برگزارشد.
مدیر اجرایی آستان امامزاده طاهر (ع) افزود: این مراسم با سخنرانی خانم انصاری مدیریت حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) و با نوای مداح اهل بیت  برگزار شد.
وی  بیان کرد: حضرت خدیجه   (س) شخصیت بزرگواری داشت ایشان بانویی بسیار شریف، ثروتمند، با آبرو و احترام و عزت در جامعه عرب جاهلی بوده است. از زمانی که ایشان متوجه شخصیت پیامبر اکرم ( ص)  میشوند شیفته این وجود مبارک میشوند که این خود نشانه باز و روشن بودن قلب و ضمیر حضرت خدیجه (س) است که جذب رسول‌الله(ص)  می‌شوند شیفتگی ایشان به پیامبر(ص) به خاطر گرایش به حق و حق پرستی بوده است. ایشان در میان زنان اولین کسی است که در آن جامعه جهل و تاریکی و ظلالت که فقط بت پرستی حاکم بود و دین حق چندان موقعیتی نداشت اسلام را میپذیرند و به پیامبر اکرم ایمان میآورند و از حضرت حمایت میکنند و از دین جدیدی که در آن جامعه تاریک پشتوانه ای نداشت کاملاً حمایت میکنند و سرمایه شان را در این راه خرج میکنند 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار