• امروز دوشنبه سی و یکم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

بقاع متبرکه شهرستان اشتهارد میزبان طرح ضیافت الهی

بقاع متبرکه شهرستان اشتهارد میزبان طرح ضیافت الهی

طرح ضیافت الهی در سطح 2بقعه متبرکه شهرستان اشتهارد برگزار می‌شود

 دوشنبه 16 اردیبهشت 1398   31  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل، حجت الاسلام و المسلمین امینی گفت: طرح ضیافت الهی امسال از 15 اردیبهشت تا 15خرداد ، در  بقاع متبرکه  شهرستان اشتهارد برگزار می‌شود
ریاست اوقاف اشتهارد بیان داشت : این طرح  از برنامه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است که هر ساله همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است که بتوانیم از برکات ضیافت الهی آن استفاده کنیم افزود :ضیافت الهی  در سطح 2 بقعه متبرکه  به شرح امامزادگان ام کبری و ام صغری (س) و زیدو رحمن (ع) همراه با برنامه های خاص این ایام برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام امینی  خاطرنشان کرد: همچنین در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، مراسم استقبال از این ماه پرخیر و برکت به همراه اجرای مراسم غبارروبی و عطرافشانی و قرائت مناجات شعبانیه پیامبر(ص) در بقاع متبرکه این شهرستان  برگزار شد..
ایشان، برپایی خیمه‌های معرفت را از دیگر برنامه‌های این ماه عنوان و تصریح کرد : در این خیمه‌ها غرفه‌های مختلف شامل پاسخگویی به مسائل شرعی، گفتمان دینی، تصحیح قرائت نماز، مشاوره برای خانواده‌ها و جوانان، مشاوره وقف، غرفه کودک با عنوان قرآن بخوان جایزه بگیر و سخنرانی روزانه در کل ماه رمضان با حضور 3 مبلغ بومی دایر خواهد بود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اشتهارد  خاطرنشان کرد : مراسم شب‌های قدر، کلاس‌های تفسیر، برپایی نماز جماعت ، محافل انس با قرآن کریم  ترتیل‌خوانی و جزء‌خوانی قرآن و  نماز  عید فطر در امامزادگان از دیگر برنامه‌های این اداره در ماه مبارک رمضان است.


.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار