• امروز دوشنبه سی و یکم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

طرح ضیافت الهی در 5 بقعه متبرکه ساوجبلاغ برگزار می گردد

طرح ضیافت الهی در 5 بقعه متبرکه ساوجبلاغ برگزار می گردد

حجت الاسلام و المسلمین سراغی : در ماه مبارک رمضان برنامه‌ های مختلف فرهنگی و قرآنی با محوریت ضیافت الهی بقاع متبرکه شهرستان ساوجبلاغ برگزار می‌شود

 یک شنبه 15 اردیبهشت 1398   32  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ گفت :در ماه مبارک رمضان برنامه‌ های مختلف فرهنگی و قرآنی با محوریت ضیافت الهی  بقاع متبرکه  شهرستان ساوجبلاغ برگزار می‌شود
وی اظهارکرد:در این راستا طرح ضیافت الهی با هدف ترویج فرهنگ قرآن و عترت در 5 بقعه متبرکه به شرح آستان مقدس امامزادگان یحیی دوز عنبر، عبدالقهار ورده ، حسین و بی بی سکینه کردان ، هاشم عرب آبادو  هادی ینگی امام ( علیهم السلام ) اجرا می شود‎.
سراغی با اشاره به برپایی نماز جماعت در بقاع متبرکه ساوجبلاغ گفت: اجرای برنامه‌های سخنرانی و بیان احکام شرعی توسط 3 مبلغ  غیر بومی و یک نفر مبلغ بومی  از جمله برنامه‌های تدوین شده برای اجرا در ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه این شهرستان است.
وی افزود: برگزاری کلاس‌های قرائت قرآن، احکام، قرائت دعای افتتاح و مناجات و دعای ابوحمزه، سفره‌های افطاری ساده، برپایی خیمه های معرفت ، غرفه نقاشی کودکان ، چند رسانه ای و پاسخگویی به مسایل شرعی با استفاده از ظرفیت خیران و واقفان از دیگر برنامه‌ها در ماه مبارک رمضان است.
اين مسئول برپایی مراسم‌های شب قدر، جشن میلاد امام حسن‌مجتبی(ع)، برپایی محفل انس با قرآن‌کریم با حضور قاریان ممتاز و برنامه‌های مختلف فرهنگی را از دیگر برنامه‌های ضیافت الهی در بقاع متبرکه شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد.

سراغي آیین جزخوانی قرآن در امامزادگان را از دیگر برنامه‌های اوقاف ساوجبلاغ در ماه مبارک رمضان برشمرد و بيان كرد: این برنامه‌ها به منظور استفاده بهتر از ظرفیت ماه مبارک رمضان اجرایی می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار