• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

۲۰ فروردین آخرین مهلت ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن‌کریم

۲۰ فروردین آخرین مهلت ثبت‌نام مسابقات سراسری قرآن‌کریم

رئیس امور قرآنی اوقاف البرز با اشاره به برگزاری چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: ثبت‌نام مرحله شهرستانی این مسابقات تا ۲۰ فروردین‌ماه سال جاری ادامه دارد.

 سه شنبه 13 فروردین 1398   58  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل ، حجت الاسلام احمد اشرفی، رئیس امورقرآنی اوقاف و امور خیریه البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز با اشاره به آغاز رقابت‌های چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مسابقات سراسری سازمان اوقاف هر ساله با آغاز رقابت‌های شهرستانی شروع می‌شود ودر ادامه با برگزاری این رقابت‌ها مرحله کشوری ادامه می‌یابد.
وی با بیان اینکه مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات فروردین‌ماه امسال برگزار می‌شود، افزود: این مسابقات ویژه رده سنی بزرگسال در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰جزء، حفظ ۱۰جزء، حفظ پنج جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان،تواشیح و دعاخوانی برگزار می‌شود.
این مسئول گفت: ثبت‌نام برای حضور در این مسابقات از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.quraniran.ir اعلام شده و برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت‌نام اینترنتی محدودیت دارند، امکان مراجعه حضوری به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها و ثبت‌نام از این طریق تا ۲۰ فروردین فراهم شده است.
رئیس امورقرآنی اوقاف و امور خیریه البرز تصریح کرد: سازمان اوقاف تنها متولی برگزارکننده مسابقات در سطح جهان اسلام است که هر ساله مسابقات قرآن‌کریم را در مراحل شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌کند و در نهایت با برگزاری مسابقات بین‌المللی، ترویج فعالیت‌های قرآنی را در دستور برنامه‌های قرآنی خود دارد.
وی تأکید کرد: این سازمان با همکاری اداره آموزش و پرورش مسابقات قرآنی دانش‌آموزی را به صورت مشترک برگزار می‌کند که در همین راستا سی‌وهفتمین دوره مسابقات دانش‌آموزی البرز در ۱۴ گروه و رشته قرآنی سال گذشته برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار