• امروز شنبه بیست و هشتم دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

سازمان اوقاف و امور خیریه رونق تولید را راهبرد اساسی سازمان در سال جدید دانست

سازمان اوقاف و امور خیریه رونق تولید را راهبرد اساسی سازمان در سال جدید دانست

با آغاز سال نو و نامگذاری سال جدید تحت عنوان «رونق تولید» در پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن تبریک سال نو، رونق تولید را راهبرد اساسی سازمان در سال جدید معرفی کرد.

 شنبه 3 فروردین 1398   81  0      


به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، متن این پیام به شرح زیر است:
آغاز سال نو، که زمزمه‌ی رویش دوباره را در گستره‌ی فصول جاری می‌سازد، آیینه‌ی لطف حق و پیک رحمت الهی است که دل‌ها را به بیداری و شکوفایی مجدد فرا می‌خواند. معنای رمزی این تجدیدمطلع و چرخش زمان همان ضرورت روییدن‌های پیاپی برای همه‌ی هستندگان است.
سازمان اوقاف و امور خیریه، به‌عنوان خادم موقوفات و بقاع متبرکه و خیریه‌ها، این سازمان را از مخاطبان شعار رونق تولید مصرّح در پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب می‌داند، تا همچون سالی که گذشت و در آن گام‌های بلندی در عرصه‌ی خدمت برداشت، سال جدید را نیز با اندیشه‌ها و هدف‌هایی بزرگ در امر وقف و امور خیریه، به‌خصوص با نظرداشتِ شعار امسال، آغاز کند.
سازمان اوقاف و امور خیریه در طلیعه‌ی سال ۱۳۹۸ ضمن سپاس فراوان از عزم و همت عموم ملت ایران که در طول سال گذشته و هریک به نحوی، چه با انجام وقف جدید، چه خدمت به بقاع متبرکه، یا بهره‌برداری صحیح از موقوفات، گام‌های استواری در مسیر توسعه و ارتقای فرهنگ وقف و امر خیر برداشتند، فرارسیدن سال جدید و عید نوروز را به عموم مردم ایران اسلامی تبریک و تهنیت می‌گوید.
این سازمان، همچنین، رونق تولید را راهبرد اساسی سازمان در سال جدید تعیین می‌کند و همه‌ی مجموعه‌های خود را موظّف به نصب‌العین قراردادن این شعار راهبردی در امر وقف می‌داند و بر پیگیری مستمر این شعار در طول سال جدید و سالیان آتی تأکید می‌ورزد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار