• امروز پنج شنبه سی ام خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

برگزاری طرح آرامش بهاری در 15 بقعه شهرستان طالقان

برگزاری طرح آرامش بهاری در 15 بقعه شهرستان طالقان

مراسم سال تحویل در بقاع متبرکه شهرستان طالقان به همراه مراسم ولادت حضرت علی (ع) برگزار خواهد شد. ..

 سه شنبه 28 اسفند 1397   36  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل ، حجت الاسلام و المسلمین رزاقی ضمن تبریک نوروز 98 و ولادت حضرت امیرالمومنین علی (ع)  به تبیین برنامه های طرح آرامش بهاری پرداخت و  افزود: بیشترین سفر و مسافرت در کشور ما در ایام نوروز انجام می شود به همین دلیل طرح فرهنگی آرامش بهاری در اولویت کاری قرارگرفته است.
ریاست اداره اوقاف شهرستان طالقان  با بیان اینکه اوقاف نیز با برگزاری ویژه برنامه آرامش بهاری در ایام نوروز برنامه های خوبی ارایه می دهد، گفت: تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و ایجاد فضایی آرام و امن برای استراحت مسافران نوروزی از جمله اهداف اجرای این طرح است.
وی تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف را از دیگر اهداف اجرای طرح آرامش بهاری دانست و افزود: در این ایام وقف های خوبی توسط مردم خیراندیش کشور انجام می شود که بعضی از آنان مسافرینی هستند که برای استراحت به این بقاع مراجعه کرده با دستاوردها و خیرات وقف آشنا شده و وقف را انجام داده و در شهرستان خودشان آن را ثبت می کنند.
رزاقی  با بیان اینکه این طرح از ۲8 اسفند ماه آغاز شده و تا پایان روز ۱۳ فروردین ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: پاسخگویی به مسایل شرعی با حضور روحانیون از دیگر اهداف و ترویج سبک زندگی اسلامی در امامزادگان است.
وی افزود: در خیمه های معرفت، پاسخ به مسایل شرعی، تبلیغ چندرسانه ای، غرفه محصولات فرهنگی و عفاف و حجاب را خواهیم داشت .
این مسئول یاد آور شد:  مراسم سال تحویل در بقاع متبرکه این شهرستان به همراه مراسم ولادت حضرت علی (ع) برگزار خواهد شد. . .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار