• امروز یک شنبه سوم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

برگزاری اجتماع بزرگ فاطمیون در بقاع متبرکه شهرستان کرج

برگزاری اجتماع بزرگ فاطمیون در بقاع متبرکه شهرستان کرج

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) اجتماع بزرگ فاطمیون در آستان مقدس امامزادگان شهرستان کرج برگزارمی گردد.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   87  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز حجت الاسلام و المسلمین مهدیان ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) بیان کرد:  فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است. روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند، و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می گیرند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرج افزود: فاطمه زهرا (س)، معیار فضایل بود و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید. بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد. امروزه نیز زنان مسلمان میهن مان با الگو گرفتن از ایشان، علاوه بر موفقیت در فرزند پروری و همسردارى، عزتمندانه در تمامی عرصه ها و در راستای سر بلندی ایران اسلامی و زن ایرانی گام بر می دارند
وی از برگزاری ویژه برنامه های فجر فاطمی دربقاع متبرکه شهرستان کرج باتوجه به همزمانی ایام فاطمیه و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سخن گفت و افزود: برنامه های تدارک دیده شده در آستان مقدس امامزادگان شهرکرج باعنوان فجر فاطمی در حال برگزاری می باشد..
مهدیان از ویژه برنامه های روز شهادت حضرت زهرا  (س) در3 بقعه شاحص کرج نام برد و بیان کرد: در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) اجتماع بزرگ فاطمیون همراه با سوگواری   دسته جات عزاداری ، ساعت 10 صبح  برگزار می گردد. تجمع عزادران فاطمی و یادواره شهدای غرب در گلزار شهدای امامزاده محمد (ع) ساعت 30: 15  و در بقعه متبرکه  امامزاده حسن  (ع) ساعت 30: 10 صبح قرائت خطبه فدکیه  ، ویژه برنامه شهادت حضرت زهرا و کرسی تلاوت  بعد از نماز ظهرو عصر برگزار خواهد شد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار