• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

اداره کل اوقاف و امور خیریه  و پارک علم و فناوری  البرز تفاهنامه همکاری منعقد کردند

اداره کل اوقاف و امور خیریه و پارک علم و فناوری البرز تفاهنامه همکاری منعقد کردند

تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز به منظور هم افزایی و همکاری های مشترک در جهت ترویج و توسعه وقف علم و فناوری امضا شد.

 چهارشنبه 19 دی 1397   112  0      

 
 به گزارش روابط عمومی ، تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز به منظور هم افزایی و همکاری های مشترک در جهت ترویج و توسعه وقف علم و فناوری امضا شد
بهروز عاشری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تفاهم نامه به منظور تحقق و سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه اشتغال و رفع معضل بیکاری منعقد شده است.
رئیس اداره بهروری اقتصادی اوقاف البرز اظهار داشت: همچنین تحقق و اجرای سیاست های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با موضوع احیاء، عمران و آبادانی موقوفات با اولویت طرح های دانش بنیان و علم و فناوری از دیگر اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.
وی گفت: همکاری در استفاده از ظرفیت وقف و واقفین در راستای ایجاد و توسعه اشتغال و اقتصاد دانش بنیان و احیاء، عمران و آبادانی رقبات با حمایت از فناوران و صاحبان ایده در سطح استان البرز موضوع اصلی این تفاهم نامه می باشد.
عاشری افزود: فراهم کردن امکان قانونی و شرعی همکاری، مشارکت و بهره مندی شرکت های فناور پارک از ظرفیت و امکانات موجود موقوفات و رقبات و همچنین همکاری در شناسایی ظرفیت موقوفات و بقاع متبرکه استان و بازدید میدانی از رقبات مستعد با اولویت دانش بنیان بر مبنای سند آمایش استان از جمله تعهدات اوقاف استان در این تفاهم نامه است.
وی در ادامه افزود : همچنین فراهم آوردن امکانات و ظرفیت های لازم به منظور بهره برداری بهینه از فضاهای پارک، انتقال تجربه و دانش در حوزه فناوری و نوآوری به منظور ارتقای سطح اعضا و کارکنان اداره و کمک به ترویج فرهنگ وقف در حوزه علم و فناوری و توسعه اقتصاد دانش بنیان نیز از جمله تعهدات پارک علم و فناوری استان در این تفاهم نامه است.
این تفاهم نامه پس از امضای مدیران کل پارک علم وفناوری و اوقاف و امور خیریه استان البرز از امروز برای مدت 2 سال بین این 2 نهاد عملیاتی شد
.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار