• امروز دوشنبه سی ام اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پيام تبريك بسيج كاركنان پايگاه بصیر اوقاف و امور خیریه البرز به مناسبت پنجم آذر ماه

پيام تبريك بسيج كاركنان پايگاه بصیر اوقاف و امور خیریه البرز به مناسبت پنجم آذر ماه

کارکنان بسیجی پایگاه بصیر اداره کل اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه ای پنجم آذر روز بسیج مستضعفین را تبریک گفتند

 دوشنبه 5 آذر 1397   90  0      

 
بسیاری از پیشرفتها و موفقیتهای نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر و میل بسیجی است
مقام معظم رهبری(مدظله العالی):
“بسیجی” از جمله واژه‌هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در لغتنامه و دایره‌المعارف انقلاب اسلامی یافت می‌شود. " بسیجی" فرد عاشق سر از پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت و انقلاب اسلامی کرده است.
شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل (سلام‌الله علیه) نقش تعیین کننده دارد.
ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که می‌تواند ما را به گوشه‌هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان الهی را برای ما روشن سازد.
بی تردید اساتید، كاركنان و دانشجویان بسیجی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیشرفت های علمی و فکری خود، زمینه ی رشد و تفکر بسیجی را در دانشگاهها و مراکز علمی فراهم نموده و در حال حاضر با خلاقیت و نوآوری با تکیه بر این تفکر به پیشرفت های عظیم علمی در سطوح مختلف به دست یافته اند.
 
بدينوسيله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، هفته بسیج مستضعفان را محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، بسیجیان آزاده و ایثارگر، کارکنان سازمان اوقاف ، واقفین نیک اندیش و مردم ولایتمدار استان البرز تبریک از خداوند قادر و متعال، عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نماییم .
بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های اصلی انقلاب زنده بماند.
پايگاه بسيج كاركنان  بصیر اوقاف و امور خیریه البرز
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار