• امروز دوشنبه سی ام اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سرپرست استانداری البرز: وقف یک سنت زیبا و ماندگار است

سرپرست استانداری البرز: وقف یک سنت زیبا و ماندگار است

سنت حسنه وقف یک سنت بسيار زیبا و ماندگار است

 سه شنبه 29 آبان 1397   104  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ سرپرست استانداري البرز با حضور در آستان مقدس امامزاده محمد (ص) و گلزار شهداء اين امامزاده که در دهه بزرگداشت وقف و آستانه هفته بسیج صورت گرفت، گفت:وقف یکی از سنت های حسنه ای است که از گذشته در جامعه رواج داشته و امرورز نیز جامعه نیازمند آن است که با فرهنگ سازی این سنت بیش از گذشته ترویج پیدا کند.
دكتر شهبازي اظهار كرد:شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و یاد شهدا در دلها هرگز نمی میرد.
اين مسئول با بيان اينكه همه باید ادامه دهنده راه شهدا و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم، افزود:با حضور در گلزار شهدا، روحیه مضاعفی یافتیم تا با استعانت از خدا و روح شهدا، برای آرامش و رفاه مردم برنامه ریزی کنیم.
سرپرست استانداري البرز تصريح كرد: زیارت مزار شهدا برای مسئولان، تجدید قوایی معنوی و ارزشمند محسوب می شود.
وي بيان كرد:امروز مفتخر شدیم در آستانه هفته بسیج و وقف با همراهی جمعی از مسئولان استان البرز در آستان مقدس امامزاده محمد (ص) حضور داشته و به زیارت قبور منور بزرگانی متبرک شدیم که برای وفاداری به دین اسلام و سرفرازی انقلاب و میهن در خاک آرمیده اند.
شهبازی يادآور شد: بعنوان خدمتگزاران نظام، همراه و همگام با خواسته ها، افکار و ارزش های نظام باید برای تمدد اعصاب و تقویت روحیه ایثار و شهادت به دیدار خانواده شهدا و مزار مقدس شهدا برویم.
وی افزود: بیش از 100 تن از شهدای انقلاب اسلامی نیز در دل این گلزار آرام گرفته اند که برای حفظ ارزش ها و آرمان های نظام از جان ارزشمند خود گذشته اند.
سرپرست استانداری البرز خاطرنشان کرد: اکنون روحیه مضاعفی خواهیم یافت تا با استعانت از خدا و روح شهدا، برای آرامش و رفاه مردم برنامه ریزی کنیم.
وی گفت: ضمن آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری، برای تمامی کسانی که دل در گرو این مملکت دارند، آرزوی توفیق داریم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار