• امروز شنبه سوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گفتگوی  مدير روابط عمومي اوقاف البرز با برنامه رادیویی در جستجوي فردا

گفتگوی مدير روابط عمومي اوقاف البرز با برنامه رادیویی در جستجوي فردا

به مناسبت دهه وقف مدير روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز در برنامه راديويي در جستجوي فردا به گفتگو نشست

 جمعه 18 آبان 1397   61  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ علي علي اكبري ضمن تبريك دهه مبارك وقف به تشريح برنامه هاي اين استان در اين ايام اشاره كرد و گفت:وقف بعنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزشهایی میباشدکه یک انسان متعهد میتواند به آن عمل نماید.
وي اظهار كرد:این مقوله اثرگذار وحرکت آفرین قادراست تا فضای جامعه را بصورت گسترده تحت تأثیر قرار دهد و برکات سرشاری برای آن به همراه داشته باشد.
مدير روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز افزود:حقیقت امر آنست که اگر آثار وقف بخوبی برای مردم معرفی گردد بیشترین و بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت.
علي اكبري بيان كرد:بدون تردید اگر به مقوله وقف بطور همه جانبه نگریسته شود و اهمیت این سنت نبوی در تزکیه نفوس،کاهش فاصله طبقاتی،گسترش دانش،ماندگاری هنر و تقویت بنیانهای عقیدتی و فکری و دیگر آثار حیاتبخش آن تبیین و تدوین گردد سهم عمده ای در تحول ساختار فرهنگی جامعه ایفا خواهد کرد.
وي يادآور شد: رسانه هاي جمعي عموماً راديو و صدا و سيما خصوصاً بعنوان مهمترين كانال هاي فرهنگ سازي و احياء فرهنگ وقف كه هدايت گري روند كلي فرهنگ جامعه را بر عهده دارند در اين زمينه نقش تعيين كننده اي ايفا مي نمايند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار