• امروز شنبه سوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مربيان برتر قرآني تجليل و تكريم شدند

مربيان برتر قرآني تجليل و تكريم شدند

همزمان با دومين روز از دهه وقف كه با عنوان وقف، ترويج فرهنگ قرآن و عترت نامگذاري شده است،از مربيان برتر قرآني تجليل بعمل آمد

 چهارشنبه 16 آبان 1397   42  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین اشرفی گفت:آئین تجلیل از معلمان و مربیان برتر قرآنی در آستان مقدس امامزادگان طاهر (ع) و محمد (ص) شهرستان كرج برگزار شد.
حجت الاسلام اشرفی ضمن تجلیل از خدمات مربیان در تعلیم آینده سازان ایران اسلامی و تربیت نسل جوان و نوجوان از رویکرد قرآنی سازمان اوقاف بعنوان رویکردی موفق نام برد و دلیل آن را استقبال زیاد خانواده ها و مردم قرآن دوست دانست.
وي با اشار ه به اجراي طرح حفظ قرآن كريم اظهار كرد:اين طرح كه  چند سالی است  در حال اجرا می باشد  با حضور و استقبال چشمگیر همراه بوده و توانسته در جمع مربیان قرآنی نشاط ، انگیزه و تداوم تعلیم و تربیت علمی و قرآنی را رقم زند.
اشرفي با بيان اينكه قرآن چیزی جز کتاب هدایت در زندگی نیست تصريح كرد:قرآن کتابی است برای انتخاب بهترین زندگی که سعادت جاودانه در پرتو آن تحقق می‌یابد.
رئيس امور قرآنی اداره اوقاف و امور خيريه استان البرز افزود: قرآن روش درست زیستن را به انسان می‌آموزد و برنامه‌ای را که در بر گیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت فردی و اجتماعی و دنیوی و اخروی اوست، ارائه می‌دهد، به میزانی که انسان آموزه‌ها و دستورهای قرآن را در زندگی به کار بندد، موفقیت کسب خواهد کرد اما هر اندازه از قرآن فاصله بگیرد، دچار خسارت و ضرر خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار