• امروز شنبه سوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ارسال ۶۰ تن اقلام و موادغذایی از البرز به نجف برای مراسم اربعین

ارسال ۶۰ تن اقلام و موادغذایی از البرز به نجف برای مراسم اربعین

مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز از ارسال ۶۰ تن اقلام و مواد غذایی به نجف اشرف برای پذیرایی زائران اربعین خبر داد

 چهارشنبه 25 مهر 1397   62  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز، علی علی‌اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اوقاف و امور خیریه استان البرز برای چهارمین سال متوالی موفق به برپایی موکب در نجف اشرف شده است، گفت: موکب استان بانام «علی ابن ابی‌طالب» در صحن حضرت زهرا (س) مستقر است.

وی بابیان اینکه مقرر است ۴۶ نفر از خادمان در موکب اوقاف استان به زائران عزیز خدمات‌رسانی کنند، گفت: تاکنون هشت نفر از آن‌ها برای تجهیز موکب به نجف اعزام‌شده‌اند.

مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز در بخش دیگری تأکید کرد: صبح امروز ۶۰ تن اقلام و مواد غذایی با هفت ماشین سبک و سنگین از استان البرز به نجف ارسال‌شده است.

پخش واقعه عاشورا با عینک سه بُعدی

علی‌اکبری اضافه کرد: طبق ابلاغیه سازمان اوقاف ما موظف هستیم روزانه هزار و ۵۰۰ پرس صبحانه، ۳ هزار پرس ناهار، ۳ هزار پرس شام و ۷ هزار میان وعده میان زائران توزیع کنیم.

وی همچنین گفت: اوقاف استان البرز اقداماتی فرهنگی ازجمله راه‌اندازی خیمه معرفت را در دستور کار دارد.

مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز تأکید کرد: سال گذشته واقعه عاشورا با عینک‌های سه‌بُعدی در معرض دید زائران قرار می‌گرفت که این مهم امسال نیز اجرایی خواهد شد.

علی‌اکبری همچنین گفت: مراسم‌های سخنرانی، ادعیه خوانی و برپایی نماز نیز توسط موکب استان البرز واقع در نجف انجام می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار