• امروز دوشنبه سی ام اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تجلیل از نفرات برتر مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن در البرز

تجلیل از نفرات برتر مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن در البرز

مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در البرز برگزار و برگزیدگان این مسابقات تجلیل شدند.

 دوشنبه 9 مهر 1397   101  0      

به گزارش واحد خبر اداره کل ، حجت‌الاسلام احمد اشرفی، رئیس امور قرآنی اوقاف البرز در حاشیه مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن  اوقاف و امور خیریه در البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: مرحله مقدماتی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به میزبانی استان قم برگزار شد و برگزیدگان برای حضور در مسابقات کشوری به میزبانی اراک اعزام می‌شوند.
وی افزود: در مرحله شهرستانی این مسابقات ۸۵۰ نفر شرکت کردند که از میان آن‌ها ۲۲۲ نفر به مرحله استانی راه یافتند.
این مسئول گفت: سرانجام از میان این متسابقین ۳۵ نفر به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافتند که امروز از آن‌ها تجلیل می‌شود.
اشرفی بیان کرد: در مرحله شهرستانی نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش شرکت‌کننده داشتیم، اما در مرحله استانی با کاهش ۳۰ درصدی شرکت‌کنندگان مواجه شدیم.
رئیس امور قرآنی اوقاف البرز تصریح کرد: از میان راه‌یافتگان به مرحله کشوری این مسابقات که ۱۶ نفر در مرحله مقدماتی که در قم برگزار شد حد نصاب نمره را کسب نکردند و از مسابقات حذف شدند.
وی گفت: ۱۹ نفر به نمایندگی از البرز در این مسابقات که به میزبانی اراک برگزار می‌شود شرکت کرده اند که امیدواریم نتایج درخشانی کسب کنند.
لازم به ذکر است در این مراسم از ۳۵ نفر راه یافته به مرحله کشوری چهل و یکمین دوره از مسابقات قرآن‌کریم تجلیل شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار