• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام اسامی راه‌یافتگان البرزی به مسابقات کشوری قرآن اوقاف

اعلام اسامی راه‌یافتگان البرزی به مسابقات کشوری قرآن اوقاف

اسامی فینالیست‌های استان البرز برای اعزام به مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف که به میزبانی اراک برگزار می‌شود اعلام شد

 دوشنبه 2 مهر 1397   51  0      

. به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز ، رئيس امور قرآنی اوقاف البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهارکرد: مرحله مقدماتی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به میزبانی استان قم برگزار شد و برگزیدگان برای حضور در مسابقات کشوری به میزبانی اراک اعزام می‌شوند.
حجت الاسلام احمد اشرفی افزود: از استان البرز، «محمد خطیبی‌فر» در رشته دعاخوانی و «علی قنبری» در رشته حفظ 10 جز به مرحله کشوری راه یافتند.
این مسئول بیان کرد: در بخش بانوان «الهام کیانی » در رشته ترتیل، «معصومه محمدی» رشته حفظ 10 جز، «مائده جعفری» حفظ کل قرآن و در رشته قرائت تحقیق «مریم فتحی‌زاده» و «مریم سماعی» به مرحله کشوری اعزام می‌شوند.
اشرفی گفت: همچنین، «مریم محمدی» در رشته معارف تفسیر و «وحیده منصورفلاح» در رشته حفظ موضوعی به مرحله کشوری راه یافتند.
رئیس امور قرآنی اوقاف البرز با اشاره به اینکه در رشته دعاخوانی «حبیبه احدی» و «زهرا محمدی» به مرحله کشوری مسابقات اعزام می‌شوند، افزود: امسال برای اولین بار گروه تواشیح بانوان البرزی شامل یک گروه هفت نفره به مرحله کشوری مسابقات صعود کردند.
وی در پایان با بیان اینکه برگزیدگان این مسابقات سال آینده در مسابقات بین‌المللی شرکت می‌کنند، یادآورشد: مسابقات کشوری از 10 مهر در اراک آغاز و تا 23 مهر ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر