• امروز دوشنبه سی ام اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همزمان با روز عاشورا ، اجتماع بزرگ عاشوراییان برگزار خواهد شد.

همزمان با روز عاشورا ، اجتماع بزرگ عاشوراییان برگزار خواهد شد.

ریاست اداره اوقاف شهرستان کرج از اجتماع بزرگ عاشوراییان در بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد.

 دوشنبه 26 شهریور 1397   111  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز، حجت الاسلام و المسلمین مهدیان از اجتماع بزرگ عاشوراییان درآستان مقدس امامزادگان کرج خبر داد و گفت : اجتماع بزرگ عاشوراییان در روز عاشورا در آستان مقدس  امامزادگان کرج و به صورت ویژه در آستان مقدس امامزاده محمد (ع) برگزار می شود.
رییس اداره اوقاف کرج افزود:اجتماع بزرگ عاشوراییان در آستان امامزاده محمد (ع) از صبح روز عاشورا با حضور هیات و دسته جات عزاداری و بانوای مداحان و ذاکران اهل بیت برگزار می شود
وی بیان کرد امید است جوانان، مسئولان هیئت‌ها، مساجد، تکیه‌های عزاداری با یک نگاه و هدف، عزاداری را به نحو احسن و در شان امام حسین(ع)  برگزار کنند.
مهدیان اظهار داشت : نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های خدمات‌‌سان شهرستان کرج آمادگی کامل خود را برای برگزاری این مراسم اعلام کردند.
این مسئول همچنین به برگزاری اجتماع عاشوراییان امامزاده طاهر اشاره کرد و گفت : این تجمع در روز چهارشنبه 28 شهریور ساعت 16 باحضور مداحان حیدرزاده ، انصاری ، سعیدی ، سعادت پور، برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است نماز ظهر عاشورا ساعت 12 ظهر به امامت امام جمعه مهرشهر حجت الاسلام رضایی و مداحی برادر قلندری برگزار می گردد.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار