• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم شهادت امام جواد (ع) در البرز با حضور خادمین رضوی برگزار می شود

مراسم شهادت امام جواد (ع) در البرز با حضور خادمین رضوی برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت که مراسم سالروز شهادت امام جواد (ع) با حضور خادمین آستان قدس رضوی در این استان برگزار می شود.

 شنبه 20 مرداد 1397   24  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز و به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طی تفاهم نامه مشترکی که بین اوقاف و امور خیریه، نمایندگی آستان قدس رضوی و هیات رزمندگان استان البرز منعقد شده مقرر شد تا مراسم شهادت امام نهم شیعیان در یک بقعه شاخص استان برگزار شود.
وی اظهار داشت: بر اساس این تفاهم نامه و تصمیم گیری مسئولان این بخش ها مقرر شد تا این مراسم در آستان مقدس امامزاده حسن (ع) کرج با سخنرانی حجت الاسلام شیخ جعفر خادم انجام شود.
وی با بیان اینکه این تفاهم نامه به صورت سراسری کشوری و همزمان در 31 استان کشور منعقد شده، گفت: در این مراسم خادمین آستان قدس رضوی با حمل پرچم حرم رضوی حضور داشته ضمن اینکه خادمیاران رضوی استان نیز حضوری گسترده دارند.
صالحی بیان داشت: باتوجه به اینکه امام جواد (ع) جوانترین امام شیعیان بوده که به شهادت رسیده ، سعی شده تا در این مراسم خادمیاران جوان استان نیز حضور داشته باشند.
وی اضافه کرد که مراسم روز و شب شهادت امام جواد (ع) در 15 امامزاده شاخص دیگر استان نیز همچون امامزادگان محمد (ع)، حیدر (ع) کلاک، طاهر (ع) مهرشهر، جعفر (ع) هشتگرد برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت که در کنار مراسم شب شهادت در امامزاده حسن (ع)، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از کلام مقام معظم رهبری به صورت 20 بنر به نمایش گذاشته شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار