• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام تبریک روابط عمومی اوقاف البرز همزمان با فرارسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار

پیام تبریک روابط عمومی اوقاف البرز همزمان با فرارسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار

17 مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار فرصتی مغتنم پدید آورده است تا یاد و خاطره شهیدان معظم عرصه خبر گرامی داشته شود؛ شهدایی که در سال‌های انقلاب اسلامی و روزها و سال‌های دفاع مقدس با خون سرخ خویش برای اعتلای قداست خبر و قلم ، استوار ایستادند و امتدادی سرخ از تعهد در رسالت خبرنگاری آفریدند

 چهارشنبه 17 مرداد 1397   16  0      

پیام تبریک روابط عمومی اوقاف و امور خیریه البرز:
تقویم ایران اسلامی در ۱۷ مرداد ماه به پاسداشت تلاشگران عرصه نشر و بیان حقایق در چارچوب خبر، به نام "روز خبرنگار" مزین گشته است. خبرنگارانی که با قلم و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاهی بخشی و حقیقت‌نگاری جامعه گام برمی‌دارند و در این راه پر مشقت و پرتکاپو ، با عزم و اراده راسخ خویش ایستاده‌اند و با هدف حذف ضعف‌ها و تقویت فرصت‌های جامعه به سمت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی حرکت می‌کنند که صدالبته این تلاش‌های بی‌چشمداشت و فعالیت‌های متعهدانه نیازمند حمایت‌ است.

بی‌تردید تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه با پیگیری دقیق و تحلیل صحیح مسائل و ارائه ی پیشنهادها و بیان انتقادات کارآمد، راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۱۷ مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار فرصتی مغتنم پدید آورده است تا یاد و خاطره شهیدان معظم عرصه خبر گرامی داشته شود؛ شهدایی که در سال‌های انقلاب اسلامی و روزها و سال‌های دفاع مقدس با خون سرخ خویش برای اعتلای قداست خبر و قلم ، استوار ایستادند و امتدادی سرخ از تعهد در رسالت خبرنگاری آفریدند.

روابط عمومی اوقاف البرز روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران تلاشگرو خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه که بی‌چشمداشت در این عرصه فعالیت می‌کنند تبریک گفته و توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را از درگاه ایزدمنان خواستار است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار