• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

زن تازه مسلمان شده البرزی: نوع نگاه اسلام به زن یکی از علل گرایشم به اسلام بود

زن تازه مسلمان شده البرزی: نوع نگاه اسلام به زن یکی از علل گرایشم به اسلام بود

در سالروز ميلاد حضرت رضا (ع) بانوی کرجی در بقعه متبرکه امام زاده حسن از فرقه ضاله بهائیت به دين اسلام گرويد.

 پنج شنبه 4 مرداد 1397   28  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز،و به نقل از فارس در این مراسم که با حضور مسئولین اداره اوقاف و امور خیریه استان البرز و هیئت امنای این بقعه متبرکه امام زاده حسن برگزار شد این زن بهایی با گفتن شهادتین و با اختیار مذهب شیعه نام خود را در لیست محبان و شیعیان امیرالمومنین(علیه السلام) و اهل بیت ثبت و ضبط کرد.
این بانوی تازه مسلمان شده در این دیدار، عنوان نمود که پس از چند سال تحقیق و مطالعه در باب ادیان و مشکلات موجود در فرقه ضاله بهاییت ، دین اسلام و مذهب تشیع را برگزیده است و با مطالعه در خصوص مقام والای حضرت فاطمه الزهرا (س) علاقه مندی شدید به الگو گرفتن وپیروی از راه این این بزرگ بانوی جهان را دارم .
بانوی رهیافته در این مراسم گفت: هیچ دینی نمی‌تواند احکام واعتقادات همچون احکام دین اسلام را به پیروان خود ارائه دهد زیرا کامل ترین و مفیدترین دستورات دینی دستورات دین اسلام هستند وبا افرادی که در فرقه ضاله بهاییت هستند با کمی مطالعه در دین اسلام مسیر را خواهند پیدا نمود و از گمراهی خارج خواهند شد.

او نوع نگاه اسلام به زن را یکی از علل گرایش به دین اسلام عنوان کرد و گفت: در این دین نگاه ابزاری به زن وجود ندارد و با وجود حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی، کرامت و شان انسانی آن‌ها محفوظ می‌ماند. و با توجه به مطالعه سخنان بزرگان دین اسلام مقام وارزش زن توجه خاصی شده است وبزودی در این موضوع تحقیق در سطح گسترده تری را شروع خواهم کرد.
وی در خصوص برخی از رفتارها در بهائیت گفت: بهائیت یک تشکیلات حمایتی از سمت کشورهای ستمگر می باشد که افراد در این تشکل به صورت ابزاری مورد استفاده قرار میگیرند و همانند سربازان پیاده نظام باید دستورات صادره را انجام دهند و سران این تشکیلات به موضوع جایگاه زن ابزاری نگاه میکند .
وی در پایان افزود : فضای روح انگیزی در این مکان مقدس وجود دارد که من در زمان خواندن تشرف یک آرامش درونی را کسب نموده امروز یکی از بهترین روزهای عمرم می باشد .
مسئولین اداره کل اوقاف البرز در این مراسم یک جلد کلام الله قرآن مجید به این بانوی مسلمان شده اهدا کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار