• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کرج؛ میزبان مسابقات استانی قرآن‌ کریم

کرج؛ میزبان مسابقات استانی قرآن‌ کریم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز گفت: مسابقات استانی قرآن کریم، چهارم و پنجم مرداد به میزبانی شهرستان کرج برگزار می‌شود.

 چهارشنبه 3 مرداد 1397   89  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز و به نقل از ایکنا ،حجت‌الاسلام محمد صالحی اظهار کرد: مرحله استانی مسابقات قرآن‌کریم، چهارم و پنجم مرداد از هشت صبح تا ساعت ۲۰ با حضور منتخبین مرحله شهرستانی(۵۴ آقا) و ۶۵ شرکت کننده زن در آستان مقدس امامزاده حسن (ع)  برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقات برای چندمین سال متوالی در هشت رشته ویژه آقایان و هفت رشته ویژه بانوان به یاد شهدای منا برگزار می‌شود.
این مسئول گفت: منتخبین مرحله استانی پس از رقابت در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جز، حفظ ۱۰ جز، رشته قرائت تحقیق، ترتیل، دعاخوانی و اذان(ویژه آقایان) به مرحله کشوری راه می‌یابند.
صالحی بیان کرد: این مسابقه در بخش آقایان با داوری داوران بین‌المللی از جمله استاد ربیعیان، پورزرگر، یاراحمدی و سعیدیان(سرپرست داوران) و در بخش بانوان با داوری داورانی چون استاد مسجدی، حسینی فرد و جعفرزاده برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز با بیان اینکه حضور مردم برای بهره‌گیری از فضای معنوی این مسابقات، بلامانع است، گفت: برگزاری نمایشگاه و کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید مجرب از برنامه‌هایی است که در کنار مسابقات قرآن برای عموم تدارک دیده شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار