• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

7 بقعه متبرکه طالقان میزبان طرح نشاط معنوی

7 بقعه متبرکه طالقان میزبان طرح نشاط معنوی

طرح تابستانی نشاط معنوی در 7 بقعه متبرکه شهرستان طالقان برگزار می شود.

 چهارشنبه 13 تیر 1397   53  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام نصرالله رزاقي  در تشريح طرح نشاط معنوي گفت:
طرح نشاط معنوی هر سال در فصل تابستان به منظور پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در امام زادگان و بقاع متبرکه برگزار می شود.

وي افزود: اين طرح در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل امامزاده ها و بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی تاثیرگذار، اجرا مي شود
رزاقی اظهار داشت : در شهرستان طالقان این طرح در 7 بقعه متبرکه شامل امامزادگان محمود، حسن بن زکریا، ابراهیم،هارون، زکریا، یوسف و زیدو ابراهیم علیهم السلام  برگزار می گردد.  .

اين مسئول بيان كرد: این اماکن در مواقع مختلف سال از جمله نوروز، ایام ماه مبارک رمضان، ماه محرم و تعطیلات تابستانی به مرکزی برای اجرای برنامه های مختلف فرهنگی با محوریت قرآن و اهل بیت (ع) تبدیل شده است.

رزاقي تاكيد كرد:علاقه مندان به حضور در کلاس های طرح نشاط معنوی می توانند با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یا دفاتر فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه مجری طرح، نسبت به نام نویسی و حضور در کلاس های ورزشی، تفریحی، علمی ،  دینی ، قرآنی و آشنایی با امامزادگان  اقدام کنند.

رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان طالقان يادآور شد: خیمه های معرفت با حضور مبلغان در بخش های کودک و نوجوان، مشاوره دینی ، چند رسانه ای ، پاسخگویی به مسائل شرعی و ...
آماده ارائه خدمات هستند
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر