• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح نشاط معنوی در ۲۵ بقعه متبرکه البرز اجرا می‌شود

طرح نشاط معنوی در ۲۵ بقعه متبرکه البرز اجرا می‌شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه البرز گفت: طرح نشاط معنوی از ۱۶ تیرماه در ۲۵ بقعه متبرکه این استان اجرا می‌شود

 شنبه 9 تیر 1397   53  0      


به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز و به نقل از خبرگزاری ایکنا ، حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی  اظهارکرد: طرح نشاط معنوی یکی از ویژه برنامه‌های مهم فرهنگی است که در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی جامعه در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه اجرا می‌شود.
وی با اشاره به اینکه امسال این طرح در ۲۵ بقعه متبرکه البرز اجرا می‌شود، افزود: طرح نشاط معنوی برای دانش‌آموزان دختر و پسر در رده‌‌های سنی هفت تا ۱۸ سال در مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان اجرا می‌شود.
این مسئول تقویت باورهای دینی و ترویج فرهنگ اسلامی را از اهداف اجرای این طرح دانست و گفت: برگزاری اردوهای فرهنگی، زیارتی و سیاحتی و نیز حضور در برنامه‌های معنوی و کتابخوانی از دیگر برنامه‌هایی است که در قالب طرح نشاط معنوی برای جوانان و نوجوانان پیش‌بینی شده است.
وی همچنین تربیت نسل جوان و نوجوان برای حفاظت از نظام، انقلاب و اسلام را از دیگر اهداف اجرای این طرح ذکر کرد و گفت: کودکان و نوجوانان با حضور در کلاس‌های فرهنگی و هنری این طرح با مسائل دینی و مذهبی آشنا می‌شوند .
صالحی با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در این طرح از ۱۵ خرداد آغاز و تا دهم تیرماه ادامه دارد، گفت: علاقمندان می‌توانند با حضور در بقاع متبرکه و ادارات اوقاف برای ثبت‌نام اقدام کنند.مدیر کل  اوقاف البرز اضافه کرد: این طرح از ۱۶ تیرماه تا ۳۱ مرداد در بقاع متبرکه البرز اجرا خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر