• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جشن پایان سال تحصیلی موسسه دار الایتام فدک برگزارشد

جشن پایان سال تحصیلی موسسه دار الایتام فدک برگزارشد

مدیریت مرکز دارالایتام فدک از برگزاری جشن تحصیلی پایان سال این موسسه خبر داد

 یک شنبه 20 خرداد 1397   44  0      

   به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز ، سکینه احمدی افضل  از برگزاری جشن تحصیلی پایان سال موسسه ایتام فدک خبر داد و گفت: در این مراسم  کودکان تحت پوشش مجموعه، پایان تحصیل خود را جشن گرفتند.
مدیریت مجموعه فدک  اظهارکرد: این جشن به مناسبت پایان دوره پیش دبستانی و ورود کودکان ۶ ساله این مجموعه به مقطع اول ابتدایی در دارالایتام فدک، باغ عقیق برگزار شد.
وی هدف برگزاری این جشن را اجرای امینانه نیات واقف خیر اندیش مرحوم سید احمد میرسپاهی (لیستر) دانست و افزود: ما به عنوان سرباز در انجام نیات واقفان ورود پیدا می‌کنیم و موظفیم برای اجرای امینانه نیات آن‌ها از نهایت توان خود استفاده کنیم.
این مسئول در ادامه از چگونگی برگزاری مراسم سخن به میان آورد و گفت: این جشن با حضور 6۰ کودک تحت پوشش این مجموعه برگزار شد و تمام بخش‌ها از جمله تلاوت قرآن ، اجرای سرود و نمایش توسط کودکان تحت پوشش این مرکز اجرا شد.
مدیریت مجموعه دارالایتام فدک در بخش دیگری از صحبت های خود به فعالیت موسسه ایتام فدک اشاره کرد و کرد و گفت: کودکان تحت پوشش این مجموعه به کمک خیران، از امکانات گوناگون آموزشی و پرورشی از قبیل کلاس های قرآنی، خلاقیت، نقاشی ، اتاق بازی و ... بهره‌مند می‌شوند.
وی در پایان تصریح کرد: این مهارت‌ها توسط 4 مربی به کودکان ۴ تا ۶ ساله مجموعه آموزش داده می‌شود و یقینا کودکان با بهره‌مندی از این آموزش‌ها می‌توانند با مهارت بیشتری به مقطع اول دبستان وارد شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر