• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

روز جهانی قدس یادآور مسئولیت خطیر همه ما در مقابل دشمنان اسلام

روز جهانی قدس یادآور مسئولیت خطیر همه ما در مقابل دشمنان اسلام

حجت الاسلام صالحی : تاریخ نشان داده است که مستکبران و طغیان گران هرگز نتوانسته اند با خشونت و درندگی فروغ آگاهی بخش اسلام و امت اسلامی را خاموش نمایند

 پنج شنبه 17 خرداد 1397   49  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدير كل با اشاره به آخرين جمعه ماه مبارك رمضان روز قدس اظهار كرد: روز جهانی قدس مناسبتی رسمی در جمهوری اسلامی ایران است که از یک سال پس از انقلاب ایران، در آخرین جمعهٔ ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود.
 
صالحی افزود : روز جهانی قدس یادآور مسئولیت خطیر همه ما در مقابل دشمنان اسلام و مسلمین و ضرورت انسجام بخشی و تقویت قوای مسلمانان در سراسر جهان است.
 وی گفت : کشور ایران همواره پرچمدار جنبش های اسلامی و الهام بخش بیداری و حضور در صحنه مسلمانان جهان بوده و هست و روز جهانی قدس نیز به عنوان یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نماد آزادی خواهی، عدالت و حمایت از مظلومان در برابر غاصبان و زورگویان بوده و همه ساله در جمعه آخر ماه مبارک رمضان، انگیزه و زمینه ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام را فراهم می آورد و همین ویژگی منحصر به فرد ایران اسلامی است که همواره موجب خشم سلطه گران و مستکبران و هجمه های گوناگون آنها بوده است.
صالحی تصريح كرد: در این روز، گروه‌هایی از مسلمانان و آزادی خواهان سایر ادیان  در نقاط مختلف جهان حمایت خودشان را از مردم فلسطین به نمایش می‌گذارند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه البرز بیان کرد: تاریخ نشان داده است که مستکبران و طغیان گران هرگز نتوانسته اند با خشونت و درندگی فروغ آگاهی بخش اسلام و امت اسلامی را خاموش نمایند .
حال در آستانه روزقدس و با توجه به حساسیت های پیش آمده به واسطه حوادث اخیر و لزوم وحدت و هم دلی در بین همه اقشار و مسلمانان، اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از همکاران ادارات اوقاف البرز و خدمتگزاران بقاع متبرکه ،  از همگان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نموده و ضمن اعلام حمایت از مسلمانان بی دفاع فلسطین و حضور مجموعه اوقاف البرز در این راهپیمایی این روز بزرگ را فرصتی مغتنم برای نمایش و اثبات قدرت اسلام به جهانیان می دانم. امید که بتوانیم صدای مظلومیت مردم سرزمین  های اشغالی رازنده نگه داریم.
صالحی در پایان اشاره ای هم به برپایی خیمه معرفت با حضور مبلغین در آستان مقدس امامزاده حسن علیه السلام کرج که در مسیر راهپیمایی می باشد داشت.  .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار