• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پخش زنده مراسم شب نوزدهم  ماه مبارک رمضان از سیمای البرز

پخش زنده مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان از سیمای البرز

مراسم معنوی شب قدر نوزدهم ماه مبارک رمضان در آستان مقدس امامزادهمحمد و سکینه خاتون علیهم السلام از رادیو و سیمای البرز به طور زنده پخش می شود.

 شنبه 12 خرداد 1397   35  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز، علی علی اکبری ضمن تسلیت شهادت امیرالمومنین علی (ع) و شب های قدر گفت : مراسم احیای شب های قدر در آستان مقدس امامزادگان محمدو سکینه خاتون علیهماالسلام برگزار می شود.
وی افزود:مراسم لیالی قدر در شب های19، 21 و 23 رمضان اعظم در ساعت 23  آغاز می شود و مراسم شب نوزدهم به صورت زنده از سیمای البرز پخش می شود.
مدیر روابط عمومی اوقاف البرز تصریح کرد: سخنرانان این مراسم ها حجج الاسلام فرخ فال، سلمان زاده و ناطقی می باشند.
اکبری اظهار داشت : لیالی قدر با مدیحه سرایی و نوای سید امیر حسین حسینی ، مهدی سعیدی ،مهدی جعفری ،محمد عطاءالهی ،علی قلندری و سید جواد عرب همراه است .
مدیر روابط عمومی اوقاف البرزدرباره فضایل شب های قدر افزودشب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است. خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است. در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد. این شب، شب نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است. عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است. در این شب، مقدرات یک سال انسان‌ها و روزی‌ها، عمرها و امور دیگر مشخص می‌شود. ملائکه در این شب بر زمین فرود می‌آیند، نزد امام زمان(عج) می‌روند و آنچه را برای بندگان مقدر شده بر ایشان عرضه می‌دارند. شب‌زنده‌داری و تلاوت قرآن و مناجات و عبادت در این شب، بسیار توصیه و تأکید شده است.:  ،
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار