• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

روابط عمومی با کمک رسانه می تواند نیازهای روز جامعه را تبیین کند

روابط عمومی با کمک رسانه می تواند نیازهای روز جامعه را تبیین کند

روابط عمومی با کمک رسانه ها می توانند نیازهای روز جامعه را در قالب ترويج وقف به واقفين و خيرين تبیین کنند

 پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397   43  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ علي علي اكبري ضمن عرض تبريك و تهنيت به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روز ملي روابط عمومي اظهار كرد:روابط عمومی، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد.
مدير روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز افزود:روابط عمومی هدف و چگونگی کلید برنامه ها را ترسیم می کند،مشاور امین مدیر و کلیه کارکنان دستگاه است پس لازم است که مدیر و کارکنان صددرصد به وی اعتماد داشته باشند.
اين مسئول به نقش روابط عمومی در سازمان ها در قالب مجموعه هایی از فعالیتهای ارتباطی اشاره كرد و گفت:می توان فعاليت هاي روابط عمومي را تحت عنوان شاخص های گوناگون مانند اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها ،‌ارتباطات برون سازمانی و درون سازمانی،مراسم و مناستها، تبلیغات و انتشارات، پژوهش و افکار سنجی ، روابط عمومی الکترونیک دسته بندی نمود.
علي اكبري تصريح كرد:روابط عمومی آئینه زیبایی هاست،یک اتاق شیشه ای است که از هر طرف آن، همه چیز زیبا دیده می شود.
وي با بيان اينكه روابط عمومی چشم و چراغ یک دستگاه است يادآور شد: روابط عمومی حافظ منافع دستگاه مربوطه و مردمی است که با آن سر و کار دارند.
علي اكبري خاطرنشان كرد: روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمام همكاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی در راستاي ترويج فرهنگ وقف و احياء آن فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض کرده، امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار