• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ارتقای معرفت قرآنی نیازمند انس همیشگی با قران است

ارتقای معرفت قرآنی نیازمند انس همیشگی با قران است

ارتقای معرفت قرآنی در فرد وجامعه نیازمند انس همیشگی با قرآن است

 چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397   55  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛حجت الاسلام اشرفی در تشريح اين مطلب اظهار كرد:چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه بزرگسالان در سال جاری در دو رشته آوایی انفرادی شامل رشته‌های حفظ5، 10، 20 و حفظ کل، قرائت، ترتیل ، دعاخوانی و اذان ویژه برادران و در رشته های معارفی شامل تفسیر نمونه سوره حجر، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم و حفظ و معارف احادیث در استان البرز برگزار می‌شود.
رئيس امور قرآنی اداره اوقاف و امور خيريه استان البرز با اشاره به اينكه آزمون رشته‌های معارف در مرحله شهرستانی به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود افزود:
مرحله شهرستانی مسابقات در بخش معارفی از ساعت 13 تا 20 ، دهم خرداد ماه به صورت الکترونیکی بدون محدودیت مکان و زمان برگزار و مرحله استانی بخش معارفی نیز ۲۱ تیرماه به صورت کتبی برگزار خواهد شد.
وي گفت:در رشته تفسیر قرآن کریم تفسیر سوره حجر بر اساس تفسیر نمونه، در حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم حفظ و معارف ۴۰ موضوع اول بر اساس کتاب «با قرآن خوشبخت شوید» و در حفظ و معارف احادیث حفظ و معارف ۴۰ حکمت اول به جزحکمت ۳۰ بر اساس کتاب «زمزم حکمت» ترجمه و شرح ۱۱۰ حکمت نهج البلاغه می‌باشد.
اشرفي تصريح كرد:مرحله استانی چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم از اول تیر ماه تا ششم مرداد و مرحله کشوری نیز از ۱۰ تا ۲۵ مهر ماه برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار