• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز رقابت بانوان در مسابقات قرآن مرحله شهرستاني

آغاز رقابت بانوان در مسابقات قرآن مرحله شهرستاني

رقابت بانوان متسابق در چهل و يكمين دوره مسابقات قرآن مرحله شهرستاني در شهرستان كرج آغاز شد

 دوشنبه 24 اردیبهشت 1397   43  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛حجت الاسلام و المسلمين حسين مهديان با اشاره به پيشتازي بانوان در مسابقات مرحله شهرستاني اظهار كرد:در اين دوره از مسابقات ١٨٥ نفر از خواهران در مسابقات حفظ، قرائت ، ترتيل ، حفظ كل ، حفظ ٥جزء، حفظ ١٠جزء ، حفظ ٢٠ جزء و رشته دعا خواني شركت كردند.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان كرج افزود:در رشته حفظ ٥ جزء و ١٠ جزء بانوان بيشترين آمار ثبت نام كنندگان را داشتند .
اين مسئول گفت:داوران مجرب و بين المللي خواهر در اين دوره از مسابقات رقابت بين بانوان قرآني را رصد مي كنند.
مهديان تصريح كرد: این مسابقات با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و انس بیشتر قشرهای مختلف مردم به ویژه بانوان، هر ساله توسط سازمان اوقاف كشور در سه مرحله شهرستاني، استاني و كشوري برگزار مي شود.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان كرج بيان كرد:حرکت در مسیر فرهنگ قرآنی بهترین عامل براي انس قرآن با زندگي اجتماعي و فردي است.
مهديان يادآور شد:هدف از برگزاری این مسابقات ترویج فرهنگ قرآنی، تقویت ارتباط معنوی بانوان با کتاب خدا و فعال سازی نقش قرآن کریم در زندگی روزمره افراد است.
وي ضمن توصیه به برگزاری چنین برنامه های قرآنی ویژه بانوان، بر لزوم جذب بیشتر بانوان قرآنی و تشویق آنها به حفظ و مداومت بر تلاوت قرآن و تدبر در آیات که مزین شدن به فرهنگ قرآنی و پرورش نسلی آگاه و اخلاق مدار را به دنبال دارد، تاکید کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار