• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رقابت متسابقين قرآن مرحله شهرستاني در هشتگرد آغاز شد

رقابت متسابقين قرآن مرحله شهرستاني در هشتگرد آغاز شد

رقابت بين ٢٥٠ نفر از متسابقين چهل و يكمين دوره از مسابقات قرآن كريم شهرستان هاي نظرآباد،ساوجبلاغ و طالقان در شهرستان هشتگرد آغاز شد

 یک شنبه 23 اردیبهشت 1397   49  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام محسن سراغي در حاشيه برگزاري چهل و يكمين دوره از مسابقات مرحله شهرستاني گفت:اين مرحله از مسابقات به صورت متمركز در شهرستان هشتگرد واقع در خيابان راه آهن در آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) در دو روز متوالي برگزار خواهد شد.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ساوجبلاغ به رشته هاي اين مرحله از مسابقات اشاره كرد و يادآور شد:این دوره از مسابقات در رشته های 9 گانه حفظ کل، حفظ ۲۰ جز، ۱۰ جزء و ۵ جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ معارف موضوعی، حفظ احادیث و تفسیر قرآن کریم به همراه اذان برگزار می شود.
اين مسئول افزود:مسابقه خواهران و برادران در دو روز مختلف مسابقات خواهران در روز دوشنبه ٩٧/٢/٢٤ از ٨ صبح تا ١٩ بعدازظهر و مسابقه برادران در روز سه شنبه ٩٧/٢/٢٥ از ١٣ بعدازظهر تا ١٩ برگزار مي شود.
وي تصريح كرد:اهمیت وتأثیر قرآن در زندگی انسان به قدرکافی بايد مورد توجه قرار بگيرد ،قرآن معارف بسیاری دارد وانسان باید با این معارف آشنا شود.
سراغي بيان كرد:اگر برای آشنایی و پی بردن به اهمیت قرآن اقداماتی انجام ندهیم در آن هنگام قرآن به چشمه ای تبدیل می شود که فرد در کنار آن نشسته اما از گوارایی وسیراب کنندگی آن بی اطلاع است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار