• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری طرح ضیافت الهی در10 بقعه شاخص کرج

برگزاری طرح ضیافت الهی در10 بقعه شاخص کرج

طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان در 10 بقعه شاخص شهرستان کرج برگزار می شود

 چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397   47  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز
حجت الاسلام و المسلمین حسین مهدیان در نشست خبری با رسانه ها به اعلام برنامه های ماه مبارک رمضان با عنوان طرح ضيافت الهي پرداخت و گفت:هر ساله اوقاف و امور خیریه برنامه های متنوع فرهنگی را با عناوین خاصی اجرا می کند که در ایام ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی را اجرا می کند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرج افزود:این طرح با برنامه های متنوع که به اقتضای فضای ماه مبارک رمضان و جو معنوی حاکم بر این ماه در بقاع متبرکه شهرستان همراه است اجرا مي شود.
اين مسئول تصريح كرد: در اجرای طرح ضيافت الهي شاهد برپایی 5 خیمه معرفت در 5 بقعه شاخص امامزادگان محمد (ع)، حسن (ع)، طاهر (ع)، حیدر (ع) و عبدالله (ع) هستیم که در این خیمه ها غرفه های متعددی دایر می شود.
مهدیان با اشاره به اینکه در این غرفه ها کارشناسان دینی و فرهنگی مستقر هستند،بيان كرد: غرفه های کودک، چندرسانه ای، پاسخ به شبهات دینی، مشاوره خانواده، گفتمان دینی، عرضه محصولات فرهنگی و خدمات رایگان پزشکی از جمله غرفه های موجود در این خیمه ها می باشد.
وی يادآور شد: برپایی نماز جماعت در بقاع متبرکه شاخص، بیان سخنرانی و بیان احکام، قرائت ادعیه مشترک ماه و ادعیه خاص ماه مبارک، برنامه ویژه خانم ها، برنامه بزرگ جشن ضیافت الهی در امامزاده طاهر(ع) هر شب با حضور کارشناس کشوری با برگزاری مسابقات فرهنگی و اعتقادی از جمله برنامه های طرح ضیافت الهی در امامزادگان شاخص شهرستان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار