• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تلاوت و عمل به قرآن فرد را بيمه مي كند

تلاوت و عمل به قرآن فرد را بيمه مي كند

تلاوت و عمل به دستورات قرآن فرد را در مقابل ناملايمات زندگي بيمه مي كند

 دوشنبه 24 اردیبهشت 1397   23  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛حجت الاسلام حميدرضا اكبرنژاد طلبه ٢٦ ساله كه در رشته قرائت دررچهل و يكمين دوره مسابقات مرحله شهرستاني شركت نموده و در مسابقات مختلف قرآني دانش آموزي و طلاب و كانون هاي مساجد حائز رتبه هايي در رشته قرائت شده است . وی با اشاره به فوايد عمل به قرآن كريم مي گويد:
حفظ قرآن آثار وفواید بی شمارمادی ومعنوی دارد وآن چیزی که خود به عینه مشاهده کرده ام تاثیر حفظ قرآن در آرامش زندگی فردی واجتماعی است که یکی از ایده ­آل های بشری می باشد که همیشه بشر در جستجوی آن است.

وي افزود:مانوس بودن با قرآن یک فیض، توفیق و سعادت است و وقتی این امر در غالب یک حرکت بین المللی و جهانی صورت می گیرد این فیض و سعادت را مضاعف می کند.

وي بيان كرد:امام صادق(ع)فرمودند:«القرآن عهد الله الی خلقه فقد ینبغی للمرء و المسلم ان ینظر فی عهده و ان یقرأ منه کل یوم خمسین ایة؛قرآن پیمان خداوند با خلقش می باشد.پس سزاوار است که هر فرد مسلمان به عهد و پیمان خویش نگاه کند و همه روزه،پنجاه ایه از قرآن را بخواند».

اكبرنژاد يادآور شد:قرآن کتابی است که رستگاری انسان را در دو جهان تضمین می کند،همچون مشعلی فروزان،انسان را،از تاریکی های جهل و نادانی رهایی می بخشد.و در سرای دیگر، او را،محبوب حضرت پروردگار می نماید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار