• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بانوي واقف زمين خود را وقف درمان بيماران كرد

بانوي واقف زمين خود را وقف درمان بيماران كرد

در اقدامي خداپسندانه بانوي واقف خيرانديش سهم زمين مشاعي خود را وقف درمان بيماران كرد

 یک شنبه 23 اردیبهشت 1397   56  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام و المسلمين حسين مهديان با بيان اين خبر گفت: اين بانوي واقف با وقف زمينش در شهرستان كرج عوايد آن را صرف هزينه هاي رسيدگي به امور درمان بيماران اسكليوز ( كجي ستون فقرات ) نمود.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان كرج افزود:برای سودرسانی و خدمت به مردم نیز راه‌های زیادی وجود دارد اما در بین همه کارها، باید جستجو کرد و ضروری‌ترین نیازها را پیدا نمود.
وی تشریح کرد: در بین تمام راه های خدمت به همنوعان، خدمت و تلاش در عرصه سلامتی و تندرستی و کمک به بیماران از ارزش و اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
اين مسئول بيان كرد:جستجوی کارهای بزرگ، تاثیرگذار و ماندگار که باشی، لاجرم به وقف خواهی رسید که کاری بس بزرگ ماندگار و خداپسندانه است.
مهديان با بيان اينكه وقف میراثی ماندگار است، تصريح كرد:نیک اندیشی، خیرخواهی، صفا و مروت واقف را مي توان در صفحه تاریخ ثبت نمود تا همگان از کار خوب او بهره ببرند و به خوبی او را یاد کنند وقف هم نام و هم کار خوب انسان را باهم حفظ می کند.
وي ادامه داد:با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته در این شهرستان بیشتر وقف‌ها باید در زمینه رسیدگی به امور بهداشت و درمان ، فرهنگي انجام شود.
مهديان خاطرنشان كرد:واقفان به طور سنتی علاقمند به مدرسه سازی و مسجدسازی و... بودند که البته این روند امروزه تغییر کرده و باید ظرفیت های فردی و جمعی به گونه ای مدیریت شود که به نحو احسنت از آن بهره گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار