• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزاده جعفر (ع) هشتگرد مهياي برگزاري مسابقات قرآني شد

امامزاده جعفر (ع) هشتگرد مهياي برگزاري مسابقات قرآني شد

امامزاده جعفر (ع) هشتگرد مهياي برگزاري چهل و يكمين دوره مسابقات قرآني مرحله شهرستاني شد

 یک شنبه 23 اردیبهشت 1397   31  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛سيد رسول عابد خراساني با بيان اين خبر اظهار كرد:اين مسابقات با حضور متسابقين شهرستان هاي ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان به مدت دو روز در شهرستان ساوجبلاغ برگزار مي شود.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان نظرآباد گفت:مسابقه خواهران در روز دوشنبه ٩٧/٢/٢٤ از ٨ صبح تا ١٩ بعدازظهر و مسابقه برادران در روز سه شنبه ٩٧/٢/٢٥ از ١٣ بعدازظهر تا ١٩ در آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) هشتگرد برگزار مي شود.
وي تصريح كرد: این دوره از مسابقات در رشته های 9 گانه حفظ کل، حفظ ۲۰ جز، ۱۰ جزء و ۵ جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ معارف موضوعی، حفظ احادیث و تفسیر قرآن کریم به همراه اذان برگزار می شود.
خراساني به شرایط عمومی شرکت در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اشاره و بيان کرد: داشتن تولیت ایرانی، عدم اشتغال به تحصیل در مقاطع آموزش و پرورش و داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۴۰ سال از جمله شرایط شركت در مسابقه است.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان نظرآباد يادآور شد: ١٠ خرداد ماه همزمان با سراسر كشور در شهرستان نظرآباد نيز مسابقات معارف به صورت الكترونيكي برگزار مي شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار