• امروز سه شنبه بیست و چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قرآن راهنماي زندگي انسان هاست

قرآن راهنماي زندگي انسان هاست

قرآن كريم راهنماي زندگي انسان ها در تمام مراحل زندگي است

 یک شنبه 23 اردیبهشت 1397   26  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛حجت الاسلام والمسلمين محمد صالحي با اشاره به روند برگزاری چهل و يكمين دوره از مسابقات قرآن و معارف مرحله شهرستاني كه در محل سالن اجتماعات اداره اوقاف شهرستان كرج در حال برگزاری است،اظهار كرد:با توجه به اهمیت مسابقات قرانی هماهنگی لازم چه در بخش بانوان و چه در حوزه برادران انجام شده و در حال حاضر نیز با روند رضایت بخشی در حال اجرا است.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز گفت:در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در دو بخش بانوان و آقایان حضور خواهند داشت و مسابقات به مدت پنج روز در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ پنج جزء قرآن کریم، قرائت تحقیق، ‌قرائت ترتیل، دعاخوانی و اذان (ویژه آقایان) برگزار مي شود.
اين مسئول افزود:تلاش ما برای برگزاری مسابقات قرآني این است که قرآن را وارد زندگی اجتماعی کنیم به گونه ای که معیار زندگی ما قرآن باشد.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز در رابطه با راهکارهای ارتقای معرفت قرآنی در جامعه بيان كرد: به منظور ارتقاء معرفت قرآنی در جامعه ،مقدماتی مورد نیاز است که یکی از آنها قرائت قرآن توسط افراد است .
صالحي يادآور شد:فعالان قرآنی با بهره گیری صحیح از قرآن ابتدا خود را نجات دهند و اگر موفق بودند از دیگران دستگیری کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار