• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بزرگترين رويداد قرآني البرز برگزار شد

بزرگترين رويداد قرآني البرز برگزار شد

شانزدهمين آزمون سراسري قرآن و عترت با حضور قريب به ٩ هزار زن و مرد در ٧ حوزه امتحانی برگزار شد.

 شنبه 12 اسفند 1396   104  0      

بزرگترين رويداد قرآني البرز برگزار شد
شانزدهمين آزمون سراسري  قرآن و عترت با حضور قريب به ٩ هزار زن و مرد در ٧ مركز استان البرز برگزار شد.
به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛
حجت الاسلام والمسلمين محمد صالحي با بيان اين خبر گفت:با خوانش بیش از 90 درصد پاسخ نامه ها، نتایج آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اعلام و نتایج حوزه هایی که هنوز اعلام نشده تا روز یکشنبه اعلام می گردد.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز با اشاره به  هم‌افزایی میان این دو اداره کل ارشاد و اوقاف برای برگزاری این برنامه مهم قرآنی اظهار کرد: در طول سال‌های اخیر برنامه‌های قرآنی مفصلی به‌صورت جداگانه انجام می‌شد اما بر اساس تصمیم وزارت ارشاد امسال این برنامه به‌صورت مشترک برگزار شد.
اين مسئول با بيان اينكه آزمون قرآنی ثمره برگزاری کلاس‌های قرآنی است،تصريح كرد:آزمون کتبی دهم اسفندماه برگزار شد و آزمون شفاهی نیز دوازدهم تا هجدهم اسفندماه برگزار خواهد شد.
صالحي افزود:در آزمون امسال ۸ هزار و ۷۳۷ نفر شرکت کرده‌اند كه از این تعداد ۵ هزار و ۹۷۲ نفر خانم و ۲ هزار و ۷۶۵ نفر را آقایان تشکیل می‌دهند، که نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۱۵ درصدی شرکت‌کنندگان هستیم.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز بيان كرد:۴ هزار و ۱۶۲ نفر در مؤسسات قرآن و عترت اداره کل ارشاد و تعداد ۳ هزار و ۹۶۱ نفر در اداره ارشاد و بقاع متبرکه ثبت‌نام کرده‌اند همچنین ۶۱۳ نفر نیز به‌صورت آزاد شرکت کرده‌اند.
وي يادآور شد:متسابقين با ورود به صفحه کاربری خود به آدرس www.quranedu.ir/login  می توانند نتیجه آزمون خود را از منوی "مشاهده نتیجه آزمون کتبی" مشاهده نمایید.
صالحي خاطرنشان كرد: قرآن آموزان می توانند از هفته آینده با مراجعه به سایت کارنامه خود شامل وضعیت پاسخ به هر سوال و تصویرپاسخ برگ خود را نیز مشاهده نمایند و اعتراض به نتیجه آزمون از ۲۵ اسفند به مدت ۳ روز امکانپذیر می باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر