• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

انقلاب اسلامي براي ملل جهان چراغ راه زندگی است

انقلاب اسلامي براي ملل جهان چراغ راه زندگی است

حجت الاسلام رزاقی : نهضتی که در 22 بهمن 1357 به پیروزی رسید، امروزه برای بسیاری از ملل جهان چراغ راه زندگی است

 شنبه 21 بهمن 1396   71  0      


به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛
حجت الاسلام نصرالله رزاقي ضمن گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران،گفت:حماسه های ماندگار ملت در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی منظومه ای کامل است که با بیداری و خروش امتی آگاه به زمان و گوش به فرمان ولی امر به ثمر نشسته و نیمه پنهان چهره مزوّرانه فتنه گران را آشکار ساخته است .
رئيس اداره اوقاف شهرستان طالقان افزود: این انقلاب و آرامش امروز ما مرهون مجاهدت‌های جوانانی است که در برهه‌های حساس تاریخی ۴ دهه گذشته جانانه پای آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی ایستاده اند.
وي بيان كرد:نهضتی که امام خمینی پرچمدار و پایه گذار آن بود، توانست در روز 22 بهمن غبار از چهره اسلام زدوده و سیمای حقیقی آن را پس از 14 قرن به جهان تشنه عدالت بنمایاند. به همین دلیل است که انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام به عنوان «انقلاب امام خمینی» شناخته شده است.
رزاقي تصريح كرد:۲۲ بهمن امسال نیز مانند سال‌های گذشته با حضور ماندگار خود بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید میثاق می‌کنیم.
رئيس اداره اوقاف شهرستان طالقان يادآور شد:فرزندان انقلابی ملت تا آخرین نفس از گوهر ارزشمند نظام اسلامی به عنوان نعمت بی بدیل و امانت سترگ محافظت خواهند کرد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر