• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امتداد حرکت مردم در انقلاب ،دنیا را متحول كرد

امتداد حرکت مردم در انقلاب ،دنیا را متحول كرد

حجت الاسلام محمد صالحی : امتداد حرکت مردم در انقلاب اسلامي ايران دنیا را متحول و تکان داد

 پنج شنبه 19 بهمن 1396   75  0      


به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛
(حجت الاسلام والمسلمين محمد صالحي در مراسم تجلیل از خادمین موکب حضرت علی بن ابیطالب(ع) (نجف اشرف
اظهار كرد:خادمين با خدمت به زائران اباعبدالله الحسين (ع) نشان دادند هرجا رحمتی از سوی خداوند ببینند خود را در مسیر آن قرار می دهند.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز با بيان اينكه مفتخریم خادم اهل بیت هستیم گفت:اربعین سال جاری اداره كل اوقاف اين استان موکبی را در صحن حضرت زهرا (س) نجف اشرف برپا کرده بود، این موکب از سوم تا 23 آبان ماه با سه وعده غذا توسط 75 خادم خدمات رسانی کرد.
اين مسئول تصريح كرد:این موکب در این ایام موفق به خدمات رسانی به 340هزار زائر شد.
صالحي با بيان اينكه فریاد ملت ایران در بهمن سال 57 فریاد آزادی خواهی و عدالت خواهی بود،افزود:فریاد آزادی خواهی مردم در بهمن 57 فریاد آزادی خواهی بود و در امتداد حرکت حضرت زینب (س) بوده است.
وي بيان كرد:دهه فجر انقلابی در دنیا به پا کرده و فریادی صدای ملت ایران بود که هنوز در حال درنوردیدن جهان است.
صالحي يادآور شد:در هیچ کدام از کشورهای جهان چه مستضعفین چه مستکبرین روی کشور ما زمان می گذارند و دقتی دارند که روی هیج کشوری این حساسیت را ندارند که نتبجه همان فریاد آزادیخواهی ملت ایران است.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز تاكيد كرد:اوج بی تدبیری است اگر حرکت جهانی ملت ایران را با دیگر کشورها مقایسه کرد و این حرکت ملت ایران بسیار زیباست.
وي خاطرنشان كرد:سخنان امام راحل(ره) ، چون منشا آن اهل بیت هستند زیبا و به روز است و باید بازخوانی شود و اکنون تمام تحلیل گران منتظر هستند تا سخنان رهبر مقام رهبری را در این ایام بشنوند.
گفتني است در اين مراسم از خادمين اربعين موكب امام علي (ع) در سالن اجتماعات اداره اوقاف و امور خيريه كرج تقدير به عمل آمد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر