• امروز چهارشنبه بیست و سوم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل اوقاف و آموزش و پرورش

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل اوقاف و آموزش و پرورش

تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل اوقاف و امورخیریه استان البرز و اداره کل آموزش و پرورش منعقد شد.

 چهارشنبه 20 دی 1396   103  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز، حجت الاسلام  والمسلمین محمد صالحی با بیان این خبر اظهار کرد : با امضای این تفاهم نامه طرفین حد اعلای تلاش خویش را در جهت برگزاری  موضوع این تفاهم نامه مبذول داشته و از هیچ کوششی خودداری نخواهند کرد. 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت : این تفاهم نامه در  راستای اجرای مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش اموزان استان البرز از مرحله آموزشگاهی تا استانی و اجرای طرح وقف مشارکتی قرآن ، عترت و نماز و طرح حفظ قرآن کریم منعقد شد.
این مسئول تصریح کرد : اداره کل اوقاف البرز متعهدشد تا نظارت و بازدید از فرایند برگزاری مسابقات داشته باشد.
صالحی افزود:تهیه و  چاپ پوستر مسابقات استانی ،چاپ و توزیع سی دی های الگوی تلاوت در سطح مدارس استان ،مشارکت در چاپ منابع مسابقات و برگزاری اردوهای تشویقی و زیارتی برای دانش آموزان از دیگر تعهدات اداره اوقاف است . 
وی بیان کرد : در این راستا مقرر شد تا آموزش و پرورش جلسات هماهنگی و برنامه ریزی با حضور نماینده اداره اوقاف برگزار نماید.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرزیاد آور شد : طراحی و ارسال پوستر اطلاع رسانی و تبلیغی مسابقات با درج لگوی اداره کل اوقاف توسط آموزش و پرورش انجام شود.
صالحی گفت : صدور وقف نامه برای دانش آموزان و فرهنگیان واقف و تبلیغ طرح در مرکز مشاوره وقف و اطلاع رسانی به خیرین از دیگر تعهدات اداره اوقاف است که در این تفاهم نامه قید شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر