• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وحدت رمز پیروزی و وجهی از نصرت الهی است

وحدت رمز پیروزی و وجهی از نصرت الهی است

وحدت؛ رمز پیروزی و عزت مسلمین، وجهی از نصرت الهی است.

 دوشنبه 13 آذر 1396   73  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام حسين قبادي فرا رسیدن هفته منافق شکن وحدت و روزهای میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت، رسول اکرم (ص) را تبریک گفت و اظهار كرد:سالروز طلوع آخرین پیغام‌ آور خدا، حضرت محمد (ص) مجالی است برای خنثی ساختن دسیسه‌ ها و توطئه‌ هایی که به دست منافقین علیه امت اسلام به اجرا در می‌آید.
سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعي اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت:در این مقطع زمانی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا وصهیونیسم، تمام تلاش خود را با سیاه نمایی، وارونه سازی و  تحریف برای ایجاد انحراف در مسیر مسلمانان و اسلام حقیقی به کار گرفته، وظیفه و تعهد دلدادگان به اسلام تلاش برای تقویت وحدت میان مسلمانان است.
اين مسئول افزود:هفته وحدت نقطه عطفی برای همگرایی و هم افزائی ملت های مسلمان با همدیگر است.
قبادي بيان كرد:میلاد پیامبر صلح و مهربانی، نقطه اتصال تمامی مسلمین و زمینه اتحاد و نوع دوستی آنان است.
وي يادآور شد:همه ساله به همين مناسبت مردم استان البرز با حضور در بقاع متبركه و امامزادگان  گرد هم آمده و با مولودی و مدیحه سرایی در وصف پیامبری که برای رشد وتکامل ارزشهای اخلاقی مبعوث شد، جشن می گیرند.
سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعي اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز تصريح كرد: بر اين اساس ويژه برنامه هاي مختلف در تمامي امامزادگان و بقاع متبركه استان البرز شامل، سخنراني، مولودي خواني ، برپايي مسابقات مختلف ، ايستگاه همه واقف باشيم، برپايي خيمه هاي معرفت، محافل انس با قرآن برگزار مي شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار