• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وحدت و همدلی مسلمانان از تعالیم روح بخش اسلام است

وحدت و همدلی مسلمانان از تعالیم روح بخش اسلام است

وحدت و انسجام، همبستگی و همدلی مسلمانان، از تعالیم روح بخش اسلام و اصول فرهنگ قرآنی است

 دوشنبه 13 آذر 1396   64  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام محسن سراغي ضمن عرض تبريك به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت گفت:هفته وحدت فرصت مناسبی است و می تواند امت اسلامی را روی یک موضوع مهم که عبارت از ولادت پیامبر(ص) می باشد جمع کرده و به همگرایی و همسویی آنان کمک کند.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ساوجبلاغ افزود: در عصر امروز، مسلمانان بیشتر از همه نیازمند وحدت و یک پارچگی هستند.
سراغي يادآور شد:دلیل اساسی نام گذاری این هفته به هفته وحدت این است که میلاد پیامبر بزرگوار اسلام(ص) به عنوان یک اصل مشترک میان امت اسلامی غیر قابل انکار است و همه بر آن اتفاق نظر دارند.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ساوجبلاغ  خاطرنشان كرد:مسلمانان موظف هستند که به سیره پیامبر بزرگواراسلام (ص) عمل کرده، رفتار و گفتار و عملکرد های آن حضرت را نصب العین و سر لوحه زندگی مادی و معنوی خود قرار دهند.
سراغي گفت:یکی از زمینه های آشنایی با سیره پیامبر بزرگوار اسلام(ص) برگزاری محفل ها به مناسبت ولادت آن حضرت است که دانشمندان و علما، آگاهی و دانش خود را به روز رسانی کنند تا عامه مردم را از واقعیت های اسلام ناب و سیرة پیامبر آگاه می سازند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار