• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاري دوره آموزشي معاونين و كارشناسان توسعه وعمران ادارات اوقاف سراسر كشور

برگزاري دوره آموزشي معاونين و كارشناسان توسعه وعمران ادارات اوقاف سراسر كشور

هفتمين دوره آموزشي معاونين و كارشناسان توسعه وعمران و بهره وري ادارات اوقاف سراسر كشور در شيراز آغاز به كار كرد.

 دوشنبه 13 آذر 1396   78  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ بهروز عاشري با بيان اين خبر اظهار كرد: این دوره آموزشی سه روزه در راستای هم اندیشی بیشتر در مورد تصویب طرح جامع امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور و با حضور معاونين بهروه وري  و كارشناسان برگزار شد.
رئيس اداره بهره وري و اقتصادي بقاع متبركه و موقوفات استان البرز گفت: در راستاي سلسله دوره آموزشي معاونين بهره وري و كارشناسان هفتمين دوره آموزشي به همت اداره كل نظارت وفني و همكاري اداره آموزش سازمان و جهت ارتقاء دانش و مهارت و تبادل تجارب و اطلاعات در حوزه عمران و آبادي بقاع و موقوفات برگزار شد.
اين مسئول تصريح كرد:در اين دوره كارگاه هاي آموزشي عملي در پروژه هاي عمراني امامزادگان و هم افزايي بيشتر في مابين طرح ها و برنامه هاي سازماني نيز انجام شد.
عاشري تصريح كرد:هفتمين دوره آموزشي از ١٢ تا ١٤ آذرماه و در شهر شيراز حرم سوم اهل بيت(ع) برگزار شد كه استان البرز نيز همچون ساير ادارت كل كشور در اين دوره حضور فعالي در راستاي آشنايي بيشتر از يافته هاي علمي و كاربردي در امر عمران و آبادي بقاع و موقوفات و در مباحث آشنايي مديريت پروژه و مهندسي ارزش در پروژه ها داشت.
وي افزود:دوره‌های آموزشی آشنایی با مدیریت پروژه، برگزاری کارگاه آموزشی در مسجد نصیرالملک، آشنایی با مهندسی ارزش در پروژه‌ها و نشست تخصصی و پرسش و پاسخ بخشی از برنامه‌های این همایش است.
رئيس اداره بهره وري و اقتصادي بقاع متبركه و موقوفات استان البرز اظهار اميدواري كرد: با حضور در اين دوره آموزشي با آخرین دستاوردهای علمی  در زمینه ساخت و ساز برای بهره‌بردن در ساخت و مرمت بقاع متبرکه آشنا شده و آخرين يافته هاي علمي و مهارتي را در عمران و آباداني  بقاع و موقوفات استان البرز بكار ببريم .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار